zimní ohřívače

Zima je tady, spolu s našimi touhy po teplé, skvělé polévky, dušená masa a rendlíky. Nevím, co milujeme víc – skutečnost, že jsou teplé a uspokojující, nebo že jsme házet je do jednoho hrnce nebo misky pro pohodlné jídlo. Ať tak či onak, je to “výhra, výhra.”

Přidejte zeleninu každý šanci dostanete do polévek, dušená masa a rendlíky. Zkuste přidat delší vaření, solidní zelenina (mrkev, pastinák, zelí, houby, celer, sladké brambory, brambory, kukuřice, atd), které nepůjde sentimentální na vás, když jste upéct nebo dusit je po dobu jedné hodiny; Začněte s libového masa při výrobě zapékaných maso s obsahem a dušená masa, a nezapomeňte sundat kůže a jakýkoli jiný viditelný tuk před použitím; Můžete také ztlumit maso v misce a zase až zeleninu pomocí méně masa než recept volá po přidání a v zelenině nebo dva. Klobásy a slanina mohou být nahrazeny lehčími interpretací. Hillshire Farms se sníženým obsahem tuku Turkey Polska kielbasa nebo Jimmy Dean lehká snídaně klobása pracovat stejně dobře ve své oblíbené recepty. Louis a Rich Turkey Bacon mohou být přidány v místě pravidelného slaniny; Častokrát, nemáte přidat máslo nebo olej, který mnoho receptů požadovat. Pomalé vaření nebo pečení dušená masa a rendlíky opravdu pomáhají udržovat misku vlhké a vyvedu přirozené chutě ingrediencí; Vyjmout krém na polévek a rendlíky přidáním tuku volné půl na půl, odpaří odstředěné nebo plnotučné mléko namísto pravidelného půl na půl, nebo tekuté smetany ke šlehání. Nízkotučné mléko může být použit jako náhrada taky, ale možná budete muset míchat trochu bez tuku nebo lehký kysanou smetanu do mateřského mléka, než jej přidat, aby ji udrželi krémová, jak to kuchaři; Je-li kondenzuje v konzervách krémová polévka požadováno v kastrolu, můžete si vybrat 98% tuku bez možnosti nyní k dispozici. Pokud používáte pravidelné krémové polévky, jen se ujistěte, snížit obsah tuku a kalorií v ostatních ingrediencí v míse; Přepnout na sníženým obsahem tuku sýr v polévce nebo kastrol recepty a můžete snížit tuk na polovinu. Tam jsou některé skvělé se sníženým obsahem tuku možnosti sýr teď – vybrat ze 2% Kraft sýrů s, Sergento světla a výrobky Cracker Barrel Light sýra.

Některé z našich nejoblíbenějších zimních recepty mohou být přirozeně světlo v kalorií a tuku, jako je minestrone nebo kuřecí nudlová polévka. Jiní favoriti však může jazýčkem na vahách v kalorií a tuku odděleních, jako je tuňák nudle kastrol nebo chili. Existuje způsob, jak udržet některé z našich nejoblíbenějších zimních ohřívačů na našem vítězného hmotnosti -Ztráta programu i když – tím, že několik úprav látky.

Oslavte zimní sezónu s těmito nádherně teplé a uklidňující receptů.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

Kuře, čokoláda, saláty, dezerty, polévky