Zetts

Používá pro Zetts

Terapeutické třída: anestetika, Místní

Chemická třída: Amino Ester

Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu, ale lékař může mít speciální instrukce o správném zacházení a dávky pro váš zdravotní problém.

Při rozhodování o použití lékařství, rizika užívání tohoto přípravku musí být zváženo proti dobré to bude dělat. Jedná se o rozhodnutí, vy a váš lékař bude dělat. Z tohoto léku se vkládá by měly být považovány

Informujte svého lékaře, pokud jste někdy měl nějaké neobvyklé nebo alergické reakce na tento lék nebo žádnými jinými léky. Také informujte svého zdravotníka, pokud máte nějaké další typy alergií, jako například na potraviny, barviva, konzervační látky, nebo zvířata. Pro non-předpis produkty, číst Etiketa nebo příbalový přísady opatrně.

Nejsou dostupné informace o vztahu věku k účinkům Benzocainu pastilek v dětské populaci. Bezpečnost a účinnost nebyly stanoveny u dětí mladších 5 let.

Nejsou dostupné informace o vztahu věku k účinkům Benzocainu u geriatrických pacientů.

Před použitím Zetts

I když některé léky by neměly být používány spolu vůbec, v jiných případech dvě různé léky mohou být použity společně, i když může dojít k interakci. V těchto případech lékař může chtít změnit dávkování nebo může být zapotřebí další opatření. Řekněte lékaře nebo zdravotní sestru, pokud užíváte jakýkoli jiný předpis nebo nepředepsání (over-the-counter [OTC]) lék.

Některé léky by neměly být používány u nebo kolem okamžiku jíst potraviny nebo jíst některé druhy potravin, protože může dojít k interakcím. Použití alkohol nebo tabák s některými léky může způsobit také nastat interakce. Poraďte se se svým lékařem užívání léku s potravinami, alkoholem, nebo tabák.

Přítomnost dalších zdravotních problémů může mít vliv na používání tohoto léku. Ujistěte se, informujte svého lékaře, pokud máte jiné zdravotní problémy, a to zejména

Tato část obsahuje informace o správném použití celé řady produktů, které obsahují benzokain. Nemusí to být specifické pro Zetts. Přečtěte si prosím opatrně.

Použijte tento přípravek přesně podle pokynů svého lékaře. Nepoužívejte více tohoto léku, nepoužívejte jej častěji, a nepoužívejte jej po delší dobu, než směřovat. K tomu může zvýšit pravděpodobnost vstřebávání do těla a riziko vedlejších účinků.

Tento lék by měl být používán pouze pro problémy léčen lékařem nebo podmínek uvedených v návodu na obalu. Poraďte se se svým lékařem před použitím pro jiné problémy, zvláště pokud si myslíte, že infekce může být přítomna.

Nepoužívejte tento přípravek po dobu delší než 2 dny bez kontroly nejprve se svým lékařem.

Dávka tohoto přípravku se bude lišit pro různé pacienty. Rozkazy svého lékaře nebo podle pokynů na etiketě. Následující informace zahrnuje pouze průměrné dávky tohoto léku. Pokud je vaše dávka jiný, neměňte ji, pokud vám to lékař nedoporučí, aby tak učinily.

Množství přípravku, který se závisí na síle léku. Také počet dávek budete užívat každý den, lhůta mezi dávkami a doba si vzít lék závisí na zdravotní problém, pro který používáte lék.

Pokud vynecháte dávku tohoto léku, vezměte si ji co nejdříve. Nicméně pokud je již téměř čas na další dávku, vynechejte zapomenutou dávku a vrátit se ke svému pravidelnému dávkování. Nezdvojujte dávky.

Ukládat medicínu v uzavřené nádobě při pokojové teplotě, daleko od tepla, vlhkosti a přímému slunečnímu světlu. Chraňte před mrazem.

Udržujte mimo dosah dětí.

Nenoste zastaralé léky nebo medicínu již nejsou potřeba.

Zeptejte se svého lékaře, jak byste měli zbavit se jakéhokoliv léku nechcete použít.

Pokud se váš stav nezlepší do 7 dnů, nebo pokud se zhorší, poraďte se se svým lékařem.

Zavolejte svého lékaře ihned, pokud začnete mít těžkou bolest v krku nebo bolest v krku, ke kterému dochází s vysokou horečkou, bolestí hlavy, nevolnost nebo zvracení. Tyto možná známky infekce.

Spolu s jeho potřebných účinků, léčivý přípravek, který může způsobit, že některé nežádoucí účinky. I když ne všechny z těchto nežádoucích účinků může nastat, pokud se vyskytnou, mohou potřebovat lékařskou pomoc.

Poraďte se s lékařem okamžitě, pokud některý z následujících nežádoucích účinků

Správné použití Benzocainu

Další nežádoucí účinky nejsou uvedena může také dojít u některých pacientů. Pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, poraďte se se svým lékařem.

Dostupnost Rx / OTC Rx a / nebo OTC

Těhotenství Kategorie C rizika nelze vyloučit

CSA Plán N není drogou podléhající kontrole

Ústní a zubní podmínky benzokain aktuální, Orajel, Anbesol, Orabase, Hurricaine

Aft triamcinolon aktuální, dexamethason, benzokain aktuální, Orajel, Anbesol

Bezpečnostní opatření při používání Zetts

Anestezie fentanyl, lidokain aktuální, hyoscyamin, ketamin, propofol

Svědění hydroxyzin, Benadryl, lidokain aktuální, difenhydramin aktuální, hydrokortison aktuální

Zetts Nežádoucí účinky

benzokain aktuální