zeptal jsi se! Odborník je pro vaši krásu q je: zůstat v pohodě

Dermatolog Wendy E. Roberts, MD, sdílí její oblíbené produkty a tipy, zůstat v pohodě jako okurka během teplých letních měsících.

Aquaphor Healing mast ($ 5,99) “noční přenosy aplikace tohoto bez vůně masti na rtech je udržuje měkké a vlhké po celý den. Obsahuje vazelínu a glycerin, který vyloučí jakýkoliv typ suché pokožky.”

Mléko na tvář CeraVe pěna ($ 11,99) “Pomocí tohoto čisticí prostředek s teplým žíňka snadno odstranit make-up. – Včetně ulpívající nepromokavé černé oční linky Pěna vzorec whisks pryč nečistoty a make-up, zatímco ceramidy pomáhají udržet kožní buňky zdravé a kyselina hyaluronová hydratuje pokožku Kontakt.”

NeoStrata Bionic Face Serum ($ 72) “Tento over-the-counter produkt obsahuje zabil antioxidanty včetně vitamínů A, C a E, plus Hydroxykyseliny, které pracují společně, aby zvrátit většinu příznaků stresu a stárnutí pokožky. I platí to ráno před SPF pomáhají v boji proti linky, vrásky, rozšířené póry a skvrnité pigmentace. Plus, ingredience byly klinicky prozkoumány a prověřeni dermatology. ”

Urban Decay Naked oční stíny Palette ($ 54) “Tato paleta neutrálních stínu je zvláště ideální pro letní a dosahování že bez námahy, přirozený vzhled. Tyto pigmenty jsou bohaté, s dlouhou životností, a poutavý.”

Neutrogena Beach Defense Krém na opalování ve spreji SPF 70 ($ 10,49) “Hoďte tento vodotěsný, širokospektrální SPF sprej ve vaší plážové tašce. Spray sebe, sprej své přátele, sprej tátova skalp, sprej dítěte zbraně. A protože nemá pocit, tlustý nebo nevkusný na pleť, můžete dokonce použít na vaší tváři. ”

Colorescience Mascara ($ 19,50) “Není moc minerální bázi řasenky tam, že jsou humidity-, vodě a rozmazání důkaz. Ale to je jedno! Je vyrobeno s peptidy, vitamíny a rostlinnými výtažky, které dodávají řasám dramatický objem a délku při zachování jejich měkké a podmíněný. ”

Najít další články, procházet zpět problémy, a přečtěte si aktuální vydání “časopisu.”

ZDROJE

Wendy Roberts, MD, dermatolog, Rancho Mirage, CA.

Deirdre O’Boyle Hooper, MD, dermatolog, New Orleans, LA.

Jonathan Elkhouri, vlastníka, mistr kadeřník, salon Khouri, Fairfax, VA.

Velký! Tam jsou vždy nové tipy, které mohou vaše pleť vypadat lépe.

Získat požadovaný vzhled s naší osobní pleti hodnotitelem.

Triky dát své nejlepší tvář kupředu.

Děláte si jeden z těchto společných chyb?

Vše, co potřebujete vědět o nádherné řasy.

Jak zatáčku gelu mohou pracovat kouzlo pro váš make-up.

Fakta o kosmetických přísad.

Triky vypadat červených koberců připraven.