zacvičit v hotelovém pokoji

Sarah Gleim

Pokud budete cestovat pro bydlení nebo jsou neustále na cestách, konzistentní cvičení jsou těžké přijít, a to zejména pokud jste nuceni zůstat v hotelích bez řádného tělocvičen. Ale pokud se dostanete vynalézavý, existuje spousta účinné cviky, které vyžadují málo místa, což je ideální pro cvičení ve svém hotelovém pokoji.

Využitím svůj vlastní tělesné hmotnosti a vysoký počet opakování, můžete získat stejné výsledky, jaké byste získali z typického tréninku v posilovně. A když budete provádět všechny cvičení zády k sobě – ​​myslet kruhový trénink – dostanete svůj bušení srdce a kompletní full-tělesné cvičení, které spaluje kalorie a pracuje všechny vaše svaly, s bonusem sprchou nemnoho pár kroků.

Je důležité začít s warm-up. Začněte tím, že uvolnění vaše krční svaly tím, že pomalu otáčí hlavu ve směru hodinových ručiček kruzích. Opakujte stejný pohyb s vaší paží, nohou, zápěstí a boky, a proveďte kruhy opět proti směru hodinových ručiček. Poté, co vaše svaly jsou uvolněné, dostat svou tepovou frekvenci až s 15 až 20 tajtrlíci. Nyní máte dobré jít.

Pokusit se dokončit každou sadu (15 opakováních na každé cvičení) a přesunout na další bez zastavení po dobu 15 až 20 minut za pevnou tréninku. Nicméně, pokud budete potřebovat odpočinout, to je v pořádku, taky. Jen poslouchat své tělo!

Horolezec. Horská horolezec bude i nadále zvyšovat svou tepovou frekvenci a je to jednoduché cvičení pro práci své jádro. Začněte v pozici prkno (stejně jako se chystáte dělat push-up). Přineste pravé koleno k hrudníku a rychle střídají mezi nohama (jako byste lezení na horu). Můžete přepínat toto nahoru a dokončit stejné cvičení proti zdi stejně.

Židle dřepy. Použití svém hotelovém pokoji křeslo, jednoduše snížit své tělo, jako se chystáte sednout. Jakmile váš zadek narazí na židli, okamžitě postavit zálohovat pouze pomocí jádro, hýždě a hamstringy svaly.

Kliky. Push-up jsou úžasné pro opracování svaly hrudníku, ale může být obtížné bez dostatečného horní části těla sílu. Pokud nemůžete dokončit více než několik standardních push-up, umístěte své ruce na okraj postele nebo stolu s nohama na podlaze provést vyšší stoupání push-up. Budete i nadále pracovat svaly a zvýšit svou tepovou frekvenci.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …