Wahoo: Používá, nežádoucí účinky, interakce a varování

Arrowwood, Bitter Ash, krvácející srdce, Bois Carra, Bonetero, kapota Carra, kapota d’à ‰ vêque, kapota de Prêtre, hořícím keři, roztržení srdce, Burning Eastern Bush, Euonymus atropurpureus, Evónimo, ryby Wood, Fusain, Fusain Pourpre, Fusanum, Fusori ..; Viz Všechny názvy Arrowwood, hořká popel, krvácející srdce, Bois Carra, Bonetero, kapota Carra, kapota d’à ‰ vêque, kapota de Prêtre, hořícím keři, roztržení srdce, Burning Eastern Bush, Euonymus atropurpureus, Evónimo, ryby Wood, Fusain, Fusain Pourpre, Fusanum, Fusoria, Gadrose, Gatten, Gatter, indické Marantové, Indian Arrowwood, Pegwood, Pigwood, Prickwood, Skewerwood, brslen, jahoda Bush, jahodový strom; Anonymní

Wahoo je strom. Kufr, kořen kůra a plody se používají k výrobě léku; I přes vážné obavy o bezpečnost, lidé berou Wahoo kořenovou kůru pro trávicí potíže, zácpa a zadržování vody. Oni ho použít i jako tonikum a stimuluje tok žluči. Žluč je produkován v játrech a je důležitý pro trávení tuků.

Wahoo by mohly stimulovat trávicí trakt a může mít vliv na srdce. Není k dispozici dostatek informací, aby věděli, jak by to mohlo fungovat jako lék.

Nedostatečná Evidence fo; Zácpa; Špatné trávení; Zadržování vody; Stimulující tvorbu žluči; Jako tonikum; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost Wahoo pro tyto účely.

Wahoo je nebezpečné. To je jedovatá a dokonce smrtící. Příznaky otravy zahrnují vážné podráždění žaludku, krvavý průjem, horečka, dušnost, bezvědomí, křeče a kóma; Zvláštní opatření a upozornění: Při Wahoo je nebezpečné pro každého, kdo k použití, někteří lidé jsou zvláště citliví na toxické účinky. Být obzvláště pozor, abyste používat wahoo, pokud máte jednu z následujících podmínek; Těhotenství a kojení -feeding: Wahoo je nebezpečné. Pokud jste si ji během těhotenství nebo prsu -feeding, budete ohrozit sebe i své dítě; Průjem: Wahoo obsahuje kofein. Kofein v Wahoo, a to zejména pokud jsou užívány ve velkém množství, může zhoršit průjem; Syndrom dráždivého tračníku (IBS): Wahoo obsahuje kofein. Kofein v Wahoo, a to zejména pokud jsou užívány ve velkém množství, může zhoršit průjem a mohlo zhoršit příznaky IBS; Žaludeční a střevní problémy: Wahoo mohl dělat žaludeční a střevní potíže horší.

Digoxin (Lanoxin) pomáhá srdce bít silněji. Wahoo také vypadá, že vliv na srdce. Užívání wahoo spolu s digoxinem (Lanoxin) může zvýšit účinek a nežádoucí účinky digoxinu (Lanoxin). Neužívejte wahoo pokud užíváte digoxin (Lanoxin) bez předchozí porady s vaším lékařem.

Wahoo může mít vliv na srdce. Některá antibiotika by se mohlo zvýšit, kolik wahoo tělo absorbuje. Zvyšování kolik Wahoo se tělo absorbuje mohl zvýšit účinek a nežádoucí účinky Wahoo; Některá antibiotika nazývaná makrolidová antibiotika zahrnují erythromycin, azithromycin a clarithromycin.

Užívání antibiotik tetracyklin spolu s wahoo může zvýšit riziko nežádoucích účinků Wahoo; Některé tetracyklinových antibiotik zahrnují demeclocycline (Declomycin), minocyklin (Minocin) a tetracyklin (Achromycin).

Wahoo může mít vliv na srdce. Chinin může také mít vliv na srdce. Užívání chinin spolu s wahoo může způsobit vážné problémy se srdcem.

Wahoo je druh projímadlo s názvem povzbuzující projímadlo. Stimulační laxativa urychlit střeva. Užívání wahoo spolu s dalšími stimulačními laxativa by mohlo urychlit střeva příliš mnoho a způsobit dehydrataci a nízké minerálů v těle; Některé stimulační laxativa zahrnují bisakodylem (Correctol, Dulcolax), Cascara, ricinový olej (Vyčistit), Senna (Senokot) a další.

Wahoo může mít vliv na činnost srdce. “Voda pilulky” může snížit draslíku v těle. Nízká hladina draslíku může také ovlivnit srdce a zvyšuje riziko nežádoucích účinků Wahoo; Některé “vodní pilulky”, které mohou poškozují draslíku zahrnují hydrochlorothiazid (Diuril), chlorthalidon (Thalitone), furosemid (Furosemid), hydrochlorothiazid (HCTZ, HydroDiuril, Microzide) a další.

Příslušná dávka Wahoo závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdravotnictví a dalších podmínek. V této době není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro Wahoo. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Burnham TH, ed. Drog Fakta a srovnání, měsíční aktualizace. Fakta a srovnání, St. Louis, MO.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese