volumetrics dietní plán Hodnocení: potraviny a efektivnost

Co kdybyste mohli jíst hodně a ještě zhubnout?

Můžete na Volumetrics, dietu vytvořil Barbara Rolls, PhD. Na rozdíl od diet, které jsou založeny na deprivace, přístup Volumetrics pomáhá lidem najít zdravé potraviny, které mohou jíst hodně, zatímco ještě zhubnout.

Háček Volumetrics je jeho zaměření na pocit plný. Rolls říká, že lidé pocit sytosti, protože typů a množství potravin, které jedí – ne proto, že množství kalorií nebo gramů tuku, bílkovin nebo sacharidů. Takže trik je zaplnit na správné potraviny, které se zaplní za méně kalorií.

Rolls tvrdí, že v některých případech po Volumetrics vám umožní jíst více, ne méně, než vy teď, zatímco ještě zeštíhlení.

Nebudete ztrácet hodně na váze ve spěchu. Jedná se spíše o dlouhodobý plán.

Budete pracovat na svých cílů hubnutí tím, že splňují denní kalorické cíle a denní kroky cíle pro cvičení. Sečteno a podtrženo: Budete zhubnout pocit plný na méně kalorií.

Můžete jíst cokoliv, ale musíte dávat pozor na “hustotu energie”, což je počet kalorií, v určitém množství jídla. Potraviny s vysokou hustotou energie mají spoustu kalorií za to, že hodně jídla, ale položky s nízkou hustotou energie poskytují méně kalorií s větším objemem.

Rolls rozděluje potraviny do čtyř kategorií

Budete jíst tři jídla, dvě občerstvení a dezert každý den.

Volumetrics spoléhá na potraviny, které mají hodně vody v nich, stejně jako mnoho druhů ovoce a zeleniny, protože naplnit vás bez přidání hodně kalorií. Jen pitná voda nestačí, Rolls říká, protože to uspokojuje žízeň, ale ne svůj hlad.

Alkohol je povoleno v moderování, ale mějte na paměti, že alkohol je vysoký obsah kalorií, a to nesplňuje hlad.

Omezení: Budete muset dávat pozor na hustotě energie z potravin, které si vyberete. Například pro kalorií velké mísy s polévkou, mohli byste mít pouze jednu šestinu cheeseburger. Volba je na vás: Který byste chtěli mít, a měli byste být schopni zastavit už po okusovat nebo dva, pokud jste zvolili cheeseburger? Pokud budete postupovat podle receptů, bude to nějakou dobu trvat na přípravu jídel a pro výpočet hustoty energie.

Vaření a nákupy: Váš nákup potravin by mělo být snadné na tomto plánu. Rolls knihy obsahují recepty, včetně mnoha pro potraviny s velkým množstvím vody – jako polévky, rendlíky, dušená masa, a na bázi ovoce dezerty. Recepty rovněž snížit na olej, máslo, vejce, a smetanou a použít odstředěné mléko, vaječné bílky, jogurt a jablečnou místo.

In-person jednání: No.

Cvičení: Začnete přidáním 150 kroků denně do své rutiny, pomocí krokoměr. Prvním cílem je dosažení další kroky 1000 do konce týdne. Konečným cílem je, aby přihlásit 10.000 kroků denně.

V plánu je dostatečně flexibilní pro vegetariány, vegany, a ty, kteří potřebují omezit sůl a tuk.

Cena: Žádný mimo vaše nákupů potravin.

Podpora: Toto je dieta děláte na vlastní pěst.

Funguje to?

Absolutně. Poradenství scvrkává na výživné a rozumnou dietu, že jakýkoli odborník na výživu Doporučuji: Cut kalorií a nezdravých tuků, se spoustou vysokým obsahem vlákniny zeleniny a ovoce.

Rolls má vynikající pověst. Je to profesor výživy a hlavy nutričních věd na Pennsylvania State University. Ona také autorem více než 200 výzkumných článků. Volumetrics je do značné míry vychází z práce vykonané ve své laboratoři a je podpořena s solidních vědeckých důkazů.

Tento plán je spíše změnu životního stylu, které vám pomohou učinit moudřejší výběr potravin, které povedou k udržitelnému a dlouhodobému hubnutí.

Je to dobré pro určité podmínky?

Plán Volumetrics je snadno přizpůsobitelný pro většinu zdravotní stav, jakož i snížení hmotnosti.

Hubnutí je užitečný pro širokou škálu podmínek, včetně diabetes, vysoký krevní tlak, srdeční choroby, spánkové apnoe, artritida a další. Váhový úbytek může dokonce snížit potřebu léků.

Poraďte se se svým lékařem před přepnutím do tohoto plánu.

The Final Word

Těší dietu založenou na potraviny, které jsou přirozeně vysoký obsah vody a nízkou hustotou energie je skvělá strategie uspokojit hlad a doplňte na méně kalorií. Plán Volumetrics vás naučí, jak vytvořit lepší výběr potravin a lomítko kalorie bez deprivace.

Tento plán je ideální pro každého, kdo chce jíst zdravější, ale flexibilní stravy. Je tu radu pro lidi, kteří se spoléhají na rychlé občerstvení nebo stravování mimo domov. Je ideální pro ty, kteří rádi vaří, s recepty, které vám pomohou připravit chutné potraviny, které jsou v souladu s vašimi cílů hubnutí.

ZDROJ

Rolls, B. The Ultimate Volumetrics Diet, William Morrow, 2012.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …