Volič průvodce: zdraví žen

Získání dobrého zdravotního pojištění a platit za lékařskou péči mohou být náročnější pro ženy než muži. Odhaduje se, že 12,8 milionu US ženy ve věku 19 až 64 bylo pojištěno v roce 2014. Náklady je hlavním důvodem, ženy jsou nepojištěné, podle průzkumu Kaiser Family Foundation. Téměř polovina všech žen, kteří neměli pojištění řekl, že je příliš drahé.

Roční wellness checku; Cholesterol a krevní tlak screenin; Mamogram, kolonoskopie, a rakovina děložního čípku screenin; Deprese screenin; Určité očkování; HIV screenin; Pomoci přestat kouřit

Přibližně jedna třetina žen jsou pojištěny prostřednictvím svých vlastních pracovních míst ve srovnání s 43% mužů. Asi jedna čtvrtina žen má pojištění jako osoba závislá na politice někoho jiného, ​​obvykle jejich manžela. Takže zbývá mnoho žen bez dostupného krytí v případě, že rozvedou nebo jejich manžel zemře.

Podle zákona o cenově dostupnou péči, ve všech nových soukromých pojistných plánů a Medicare, jsou nyní nutné k pokrytí určitá preventivní zdravotnické služby zdarma (ne copayment, soupojištění nebo odpočitatelné). Že bez preventivní péče zahrnuje

Úplný seznam preventivních služeb je zveřejněn na americkém ministerstvu zdravotnictví a sociálních služeb internetových stránkách.

Pokrytí fo; Antikoncepce

Zákon také vyžaduje, aby zdravotní pojišťovny na pokrytí nákladů na FDA antikoncepčních metod, stejně jako antikoncepční vzdělávání a poradenství pro ženy, které ji hledají.

Zaměstnavatelé, které poskytují zdravotní výhody pro zaměstnance jsou nyní ze zákona povinnost pokrýt veškeré náklady na antikoncepčních prostředků. Nicméně, kostelů a dalších náboženských zaměstnavatelé jsou osvobozeny od tohoto požadavku. V případě zaměstnavatelů s náboženskou příslušnost, která námitky proti placení za antikoncepci, je povinností pojišťoven, spíše než zaměstnavatele, aby plně pokrýt veškeré náklady antikoncepce.

Zrušit zákon o cenově dostupnou péči

Všechny kandidátů na republikánskou nominaci na prezidenta slibovali zrušení zákona o cenově dostupnou péči. Pokud zákon o cenově dostupnou péči se zrušuje, že není jasné, co by se stalo s těmito ustanoveními.

ZDROJE

Henry J. Kaiser Family Foundation: “Dámské zdravotního pojištění.”

Healthreform.gov “. Proč Aktuální zdravotnický systém péče nefunguje pro ženy”

Commonwealth Fund: “Oceans Apart: čím vyšší zdravotní náklady žen v USA ve srovnání s jinými národy, a jak Reform se snaží pomáhat.”

Law Center Národní ženská: “Maternity Care.”

Tisková zpráva Ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb.

Associated Press: “Ryan odsuzuje antikoncepce požadavek v Orlandu,” 22. září 2012.

Potřebují pomoc zdravotního pojištění? Odpovědět na několik otázek, aby si své individuální akční plán.