volič Průvodce: potrat

Interupce byla legální ve Spojených státech od roku 1973. Zda nebo ne státní prostředky budou platit za ně, nebo pojišťovny budou muset pokrýt potraty, je problémem pro mnoho lidí.

Defund Planned rodičovství

Někteří kandidáti argumentovali, že vláda by měla být omezena poskytovat federální grantové peníze na plánované rodičovství. Federální vláda poskytla plánovaného rodičovství grantů platit za prenatální a spojené s těhotenstvím péče, rakovina projekce a testování STD, ale neposkytuje peníze za potraty. Někteří kandidáti chtěli zakázat Planned rodičovství od obdržení jakékoliv grantové peníze.

omezit Potraty

Někteří kandidáti tvrdili, že interupce by měla být k dispozici v případě znásilnění, incestu, nebo je-li zdravotní stav matky je ohrožena pouze. Kromě toho někteří kandidáti chtít změnit, když může být potraty, například tím, že odstraní třetí potraty trimestru.

Omezení potratů kliniky

Některé legislatury státu, které prošly zákony, které vyžadují doktory, kteří provádějí potraty mít připustil privilegia v nemocnicích. Některé státy také vyžadují, potratů, které mají být provedeny v nemocnici po určitém okamžiku v těhotenství.

Požadavky Pre-interupce

Některé státy vyžadují čekací doby, než potrat může být provedena, nařídit předběžné poradenství v oblasti potratů, nebo vyžadují zapojení rodičů, když pacient je menší.

Tvorba Potrat Nelegální

Kandidáti hovořili o tom, zda interupce by měla zůstat legální a za jakých okolností. Avšak Nejvyšší soud bude muset převrátit 1973 rozhodnutí Roe v. Wade, aby se potraty nelegální celostátní úrovni.

ZDROJE

Senate.gov: “Pacient Ochrana a cenově dostupnou péči zákon o potratech ustanovení.”

Whitehouse.gov: “Zdraví Mýty a fakta reformy.”

CBS News: “Romney: Mé názory na právo na potrat jsou jasné,” 27.srpna 2012.

Potřebují pomoc zdravotního pojištění? Odpovědět na několik otázek, aby si své individuální akční plán.