voda jitrocel: použití, nežádoucí účinky, interakce a varování

Alisma, Alisma jitrocel d’Eau, Alismatis jitrocel, Žabník jitrocelový, Žabník jitrocelový subsp. orientale, Alisma orientale, Žabník jitrocelový var. orientale, Alismatis Plantago, voda jitrocel, Asian Water jitrocel, ..; Viz Všechny názvy Alisma, Alisma jitrocel d’Eau Alismatis jitrocele, Žabník jitrocelový, Žabník jitrocelový subsp. orientale, Alisma orientale, Žabník jitrocelový var. orientale, Alismatis Plantago, voda jitrocel, Asian Water jitrocel, Llanten de Agua, Mad-Dog Weed, jitrocel, jitrocel d’Eau, Rhizoma Alismatis, Ze Xie; Anonymní

Voda jitrocel je rostlina. Kořen a podzemní stonek (oddenek) se používají k výrobě léku. Dávejte pozor, neplést vodní jitrocel s jinými druhy jitrocele, jako je Buckhorn jitrocele; I přes obavy o bezpečnost, voda jitrocel se používá pro močového měchýře a močových cest.

Není k dispozici dostatek informací, aby věděli, jak voda jitrocel funguje.

Nedostatečná Evidence fo; Močového měchýře a močových cest; Ostatní podmínky. Stále více se ukazuje potřeba hodnotit účinnost vody jitrocele pro tyto účely.

Voda jitrocel mohou být nebezpečné a toxické. Čerstvý podnož je považován za jedovatý; Zvláštní opatření a upozornění: Těhotenství a kojení -feeding: Vodní jitrocel mohou být nebezpečné pro každého, včetně těhotných a prsu -feeding žen. Nepoužívejte ji.

V současné době nemáme žádnou informaci o VODA jitrocel interakce

Příslušná dávka vody, jitrocele, závisí na několika faktorech, jako je věk uživatele, zdraví a dalších podmínek. V tomto okamžiku není k dispozici dostatek vědeckých informací pro určení vhodného rozsahu dávek pro vodní banán. Mějte na paměti, že přírodní produkty nejsou vždy nezbytně bezpečné a dávky mohou být důležité. Ujistěte se, že řídit příslušnými pokyny na štítku výrobku a před použitím poraďte se se svým lékárníkem nebo lékařem nebo jiným zdravotnickým pracovníkem.

Reference

Gruenwald J, T Brendler, Jaenicke C. PDR pro bylinných přípravků. 1st ed. Montvale, NJ: Medical Economics Company, Inc., 1998.

Přírodní Léky obsáhlá databáze Consumer verzi. viz Natural Léky komplexní databáze verzi Professional. ÂTherapeutic Research fakulta 2009.

Ex. Ženšen, vitamin C, deprese