vestibulární migrény: příčiny, příznaky, léčba

Vestibulární migréna je systém problémem nervózní, že způsobuje opakované závratě (nebo závrať) u lidí, kteří mají v anamnéze příznaky migrény. Na rozdíl od tradičních migrénami, nemusí mít vždy bolest hlavy.

Silent migrény jsou lékařské zvláštnost. Jak můžete mít migrénu “bolest hlavy” bez bolesti hlavy? Odpověď spočívá ve stále rozvíjející se tajemství migrény. vysvětluje tiché migrény, včetně jejich neobvyklé příznaky.

Vestibulární migrény ne vždy způsobit bolesti hlavy. Hlavním příznakem je závrať, která přichází a odchází. Vestibulární se týká vnitřního ucha, který řídí sluch a rovnováhu. Pokud máte vestibulární migrénu, můžete mít pocit,

Dalo by se dostat závrať a mají potíže s rovnováhou, aniž by migrénu vůbec. Jindy zase vertigo příznaky se stalo před, během nebo po bolesti hlavy. Někdy můžete mít migrény po mnoho let, než se příznaky začnou vertigo.

Ty by mohly mít také úzkost, který může dělat vaše příznaky horší.

Lékaři nejsou jisti. Stejně jako migrény, existuje mnoho teorií. Ale jak se to skutečně děje špatně pochopen. Oni připíše ji míjí účinkem mezi nervovými buňkami v mozku.

Migrény spojené s vertig; Migrenózní vertig; Migrény související s vestibulopathy

Je těžké říci, kolik lidí žije s touto podmínkou. Příznaky napodobovat mnoho dalších nemocí. Výzkumníci si myslí, že ovlivní asi 1% populace. Ale jejich počet může být vyšší.

Stejně jako tradiční migrény, jsou častější u žen než u mužů. Vertigo symptomy inklinují k prvnímu úderu kolem věku 40 let, ale tato podmínka není jen vliv na dospělé. Děti se mohou dostat taky.

Neexistuje žádná krev nebo zobrazovací test, který může říci s jistotou. Ale International Headache Society a dalších organizací nedávno zřídila první kritéria, která pomůže váš lékař diagnostikovat poruchu.

Ty by mohly být s vestibulární migrény, jestliže