Vedení hmotnost: zastavit negativní myšlenky

To může být těžké se dostat t; a zůstat na zdravou váhu. Trvá zdravé stravy a pravidelné cvičení; Ty mohou být tvrdé změny provedené. Ale můžete pomoci sami uspět jen b; myslet si, že můžete uspět. Pokud řeknete negativní things-. “Nemohu d, což Proč se obtěžovat?” – Změna bude těžší. Ale pokud jste povzbudit sami vtip; myšlenky jako “Nemohu to udělat,” můžete zvýšit své šance na úspěch.

Negativní myšlenky mohou znesnadnit REAC; a zůstat na zdravou váhu; Kognitivně-behaviorální terapie, nebo CB; je druh terapie, která vám pomůže nahradit negativní myšlenky přesné, realisti; ti; Změna myšlení bude nějaký čas trvat. Musíte t; cvičit zdravého myšlení každý den. Po chvíli, bude to com; přirozeně.

Zaměření se na záporně: Toto je někdy nazýváno filtrování. Můžete odfiltrovat limonáda; a soustředit se pouze na ty špatné. Nemusíte dát si úvěr pro břečky; věci, které děláte. Příklad: “Zničil jsem stravovací plán tento týden tím, že má tak MUC; dnes na pizzu.” Realita: jste se držet svého stravovací plán většinu týdne? I; to udělal, pak nejste dávat si úvěr pro všechny velké věci Yo; udělal ten týden; By měla: Lidé někdy hav; nastavit představy o tom, jak oni “měli” jednat. Pokud uslyšíte sami říkat, že jste O; ostatní lidé “měl by”, “mít” nebo “muset” něco udělat, pak byste měli B; nastavujete sami cítit špatně. Příklad: “Nikdy jsem neměl pizza O; dezert.” Skutečnost: Pokud opravdu nikdy nechci mít pizzu nebo desser; Znovu, to je v pořádku. Ale mnoho lidí najít způsob, jak pracovat ty potraviny, do ï; jíst plán a pobyt na zdravou váhu. Snaží se mít flexibilní eatin; plán; Overgeneralizing: Tento přebírá; příklad a říká, že je to pravda, za všechno. Podívejte se na slova jako “nikdy”; Obr . Vždy “Příklad:” Já nikdy nemůže držet se cvičebního plánu “Skutečnost:.? Už jo, někdy dělal slib k výkonu a přilepená k ní Pokud jste to udělal dříve, můžete d, ale zase A i když nebyli. ‘t schopni udělat v minulosti, která není mea, nemůžete zůstat s plánem do budoucna, všechno nebo nic myšlení:. Toto je také nazýváno černým-or-mák; myšlení Příklad: “Jestliže Nemůžu zůstat na mé stravovací plán po celou dobu, já jus; vzdát “Skutečnost: Každý dělá chyby, někdy Jedno uklouznutí-up není mea, nemůžete dostat zpět do svého plánu na další den…

S časem a praxí, můžete změnit to, co říkáte si. Můžete ca; naučit myslet ve zdravém způsobem, i když uděláte chybu.

Jak můžete použít zdravý myšlení dosáhnout zdravou váhu?

Prvním krokem je všimnout a přestat vaše negativní myšlenky nebo “self-talk.” Self-talk je to, co si myslíte, a věří, Abou; sami a vaše zkušenosti. Je to jako běžící komentářem v hlavě; Váš self-talk může být racionální a užitečná. Nebo to může být negativní a není; ochotný.

Dalším krokem je, aby se ptát sami sebe, zda vaše myšlenky jsou užitečné nebo neužitečné. Podívejte se, co říkáš na sebe. Srna; důkazy podporují váš negativní myšlení? Některé z vašich self-talk může být pravda; Nebo to může být částečně pravda, ale přehnané. Existuje několik druhů irrationa; myšlenky. Zde je několik typů

Dalším krokem je vybrat přesné a užitečné myšlenky nahradit neužitečné jeden.

Vedení deníku své myšlenky; je jedním z nejlepších způsobů, jak praktikují zastavení s dotazem, a výběrem své myšlenky. To dělá si vědomi svého self-talk. Zapište si žádné negativní O; neužitečné myšlenky jste měli během dne. Pokud si myslíte, že vám nemusí remembe; je u konce svůj den, držet zápisník s vámi, takže můžete psát dow; myšlenky, jak k nim dojde. Zapište užitečné zprávy k nápravě th; negativní myšlenky.

Pokud to budete dělat každý den, užitečné myšlenky wil; Brzy přijde přirozeně.

Ale tam může být něco pravdy na některé z vás; negativní myšlenky. Možná se budete muset některé věci, které chcete pracovat. Pokud si Nevěděl ‘; vykonávat stejně jako byste chtěli na něco napsat, že dolů. Můžete Wor; na plánu opravit nebo vylepšit tuto oblast.

Pokud chcete, als; lze zapsat, jaký druh iracionální myšlenky jste měli. Váš Veškerý časopis; může vypadat nějak takhle

Zastavte negativní myšlení

Zeptejte se, jaký typ negativu myslel, že jsi měl

Vyberte si přesné a užitečné myšlenky

Zničil jsem jíst Plan B; mající tolik pizzu dnes večer.

Zaměření O; negativní

Kéž bych neměl jíst tolik pizzy. bu; je to jen jedno jídlo. Zůstal jsem na stravovací plán opravdu dobře Zbývající část th; týden.

Nikdy jsem měl mít na pizzu O; dezert.

By měl

S dezert nebo pizzu tu a tam i; v pořádku, pokud je to součást mé stravovací plán.

Nikdy nemohu držet s; cvičení plán.

Overgeneralizing

Měl jsem nějaké problémy držet s; cvičení plán v minulosti. Ale to neznamená, že nemohu to udělat v budoucnosti; Udělal jsem další změny v mém životě.

Když nemůžu přijít o 10 liber Thi; měsíc, pak jdu vzdát tento stravovací plán.

Všechno nebo nic

Budu se snažit, aby stanovit realistický cíl; To může být menší cíl než předtím, ale já jsem ještě pracoval směrem ke zdraví; hmotnost.

Hart SL, Hart TA (2010). Budoucí kognitivních behaviorálních intervencí v rámci behaviorální medicíny. Journal of Cognitive psychoterapie: Mezinárodní Quarterly, 24 (4): 344-353.

hmotnost management

Layous K. a kol. (2011). Přináší štěstí: Přeměna pozitivní psychologie intervenční výzkum pro léčbu hlavní a vedlejší depresivní poruchy. Journal of alternativní a doplňková medicína, 17 (8): 675-683.

Lightsey OR, et al. (2012). Může pozitivní myšlení snížit negativní vliv? Test potenciálních mechanismů zprostředkujících. Journal of Cognitive psychoterapie: Mezinárodní Quarterly, 26 (1): 71 až 88.

McKay M, et al. (2011). Změna struktury omezeného myšlení. V myšlenky a pocity: převzetí kontroly nad vaším nálad a svůj život, 4. vydání, str 27-45… Oakland, CA: New Harbinger.

McKay M, et al. (2011). Odkrytí automatické myšlenky. V myšlenky a pocity: převzetí kontroly nad vaším nálad a svůj život, 4. vydání, str 15-25… Oakland, CA: New Harbinger.

Newman CF, Beck AT (2009). Kognitivní terapie. V BJ Sadock et al., Eds., Kaplan a Sadock v Comprehensive Textbook of Psychiatry, 9. ed., Vol 2., str. 2857-2873. Philadelphia: Lippincott Williams a Wilkins.

Kateřina D. Serio, PhD – Behavioral Healt; Sue Barton, PhD, PsyD – Behavioral Health

14.listopadu 2014

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …