Vedení hmotnost – přehled témat

Zdravá hmotnost je váha, která snižuje riziko zdravotních problémů. Pro většinu lidí, body mass index (BMI) a velikost pasu jsou dobré způsoby, jak zjistit, zda jsou na zdravou váhu.

Ale dosažení zdravé hmotnosti není jen o dosažení určitého počtu na váze nebo určitý BMI. Mít zdravé stravovací a pohybové návyky je velmi důležité.

Chcete-li se dostat na zdravou váhu a zůstat tam, bude zdravé změny životního stylu fungují lépe než diety. Dosažení určitého čísla na stupnici není tak důležité jako mít zdravý životní styl.

Při pobytu na zdravou váhu, je jedna z nejlepších věcí, které můžete udělat pro své zdraví. To může pomoci zabránit vážné zdravotní problémy, včetně

Srdeční choroba; Mrtvice; Vysoký krevní tlak; Diabetu 2. typu; Spánková apnoe.

Ale hmotnost je pouze jednou částí své zdraví. Dokonce i když si s sebou nějaké extra váhu, jíst zdravé potraviny a být aktivnější vám pomohou cítit se lépe, mají více energie a snížit riziko onemocnění.

V dnešní společnosti, je zde velký tlak být štíhlá. Ale je tenká má velmi málo co do činění s dobrým zdravím. Mnozí z nás dlouho být štíhlá, i když už jsme na zdravou váhu. Tak dostaneme zoufalí a my se obrátit na diety pro pomoc.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

Diety nefungují; Diety jsou dočasné. Když dietu, jste obvykle jíst tak, jak si bude muset jíst v dlouhodobém horizontu. Takže při ukončení diety, navíc váha se vrátí; Diety obvykle znamená nenechat sami mají mnoho potravin, které máte rádi k jídlu. Takže při ukončení diety, vrátíte se jíst ty potraviny, stejně jako jste byli zvyklí, nebo více. A navíc váha se vrátí; Diety často znamená jíst tak málo jídla, že máte hlad po celou dobu a nemají dostatek energie. Takže při ukončení diety, vrátíte se jíst tolik, kolik jste předtím nebo více. A navíc váha se vrátí; Většina dietní programy neobsahují nárůst aktivity, což je životně důležité pro pobyt na zdravou váhu. Takže při ukončení diety se váha vrátí.

Dieta může být skutečně špatné pro vás; Poté, co opustil diety, většina lidí získat váhu oni ztrát a mnoho získat ještě více; Mnoho diety nezahrnují správnou rovnováhu potravin, aby vás zdravé; Diety vede k poruchám příjmu potravy u některých lidí; Někteří lidé se cítí tak porazil po opakovaně nedaří zhubnout a udržet ho, že se vzdát úplně v oblasti zdravé výživy a být aktivní.