vážení dolů dieta recenzi: modlit, jak zhubnout?

Už jste někdy přemýšleli o opírající se do své náboženské víře, který vám pomůže zhubnout? I když rozhodně není typický dieta knize The zatížit pojmu strava je, že můžete změnit svůj vztah k jídlu posílením svůj vztah s Bohem.

Autor a registrovaná dietní sestra Gwen Shamblin říká zaměření programu je jednoduchý: jíst, když máte hlad. Když budete muset krmit své duši, natáhnout k Bohu, nikoli do svého občerstvením spíže. Pokud můžete rozpoznat rozdíl mezi emocionální stravování a fyzické hladem, budete dosáhnout vašich cílů.

The Weigh Down Dieta nevyvolá ven jedna víra nebo označení najít úspěch (i když to není odkaz na Bibli). Jediné, co potřebujete, aby věřit v nějaké vyšší moci k úplnému postupovat podle tohoto plánu.

The Weigh Down Dieta je o tom, jak moc jíte, a ne o potravinách, musíte jíst nebo se vyhnout.

Naslouchejte svému tělu, všimněte si, když jste plný, a přestat jíst. Tyto pojmy platí bez ohledu na víru.

Chcete-li zjistit, jaké hlad pocit, The zatížit Dieta doporučuje nic jíst, dokud váš žaludek bručí. Poté snězte něco, co milujete, a to iv případě, že obsahuje sůl, cukr, nebo tuk. Ty doporučuje jíst pravidelné jídlo, spíše než dietní potraviny. Experiment první snížením své obvyklé porci na polovinu.

Jezte pomalu, soustředit se na chutí a textur, a naučit se zastavit, když se začnete cítit ful; nečekejte, až budete plněná. Počkat, až máte pocit, hlad, jíst znovu.

Kniha navrhuje jíst vaše oblíbená jídla jako první, protože můžete mít pocit, plný kdykoliv. Pokud se zaplní za méně příznivých potravin, které mají začít, může se cítit nuceni držet jíst ochutnat to, co opravdu rád. Mějte na paměti, přesto, že pokud vaše oblíbené nejsou dobré pro vás, nemusí splňovat vaše nutriční potřeby.

Alkoholické nápoje jsou povoleny v moderování.

Vaše úsilí bude zaměřena na měnící se váš vztah s jídlem a vybudování pocitu, zda je vaše tělo cítí hlad, nebo plné.

Omezení: Můžete jíst potraviny, které máte rádi, takže nejste bude dělat velké oběti zde.

Vaření a nákupy: Měli byste být schopni nakupovat a vařit normálně.

Balené potraviny nebo pokrmy: Žádné.

In-osoba setkání: Žádné.

Cvičení: Není nutné. Kniha doporučuje přestat vykonávat specificky spálit to, co jste jedli, nebo dát si dovolil jíst víc. Fyzická aktivita je v pořádku, pokud se vám bude líbit.

Tak dlouho, jak budete jíst pouze, když vaše tělo signalizuje, že máte hlad, můžete použít tento plán, i když je vaše strava

Cena: Volitelný 6-týdenní on-line seminář stojí 99 $. Mnozí lidé zjišťují, že ušetřit tolik peněz nebo více v supermarketu, jakmile se naučí ovládat své stravovací, zastánci říkají.

Podpora: Naváží Down dílny semináře jsou k dispozici na zatížit webové stránky. Pokud se zaregistrujete, můžete chatovat s lidmi, kteří sledují videa, když to uděláte, dává vám smysl pro komunitu. Váš koordinátor třída Vás bude kontaktovat každý týden po celou dobu semináře zkontrolovat váš pokrok. Můžete také volat zatížit ministerstva mluvit s někým, kdo vám může poskytnout radu nebo povzbuzení.

Funguje to?

Ačkoli tam bylo žádný výzkum provádí na zatížit Diet plán používá některé strategie, které byly prokazatelně pomáhají lidem zhubnout a udržet ji.

Například, tipy, jako “poslouchat své tělo,” “soustředit se na chutí a textur,” a “jíst pomalu,” Změna pomoc chování, které může vést k přejídání.

Dietní plán vám řekne, snížit své velikosti porcí na polovinu. Tento vestavěný ovládací část a snížené kalorií také povede ke snížení hmotnosti.

Avšak věda nemůže zálohovat tvrzení, že jíst vaše oblíbená jídla první vám pomůže odložil vidličku dřív. A pokud jste jako většina lidí, vaše oblíbené jídlo nemusí být nejvýživnější.

Je to dobré pro určité podmínky?

Pokud máte nadváhu, pak jakákoliv ztráta hmotnosti může pomoci snížit vaše šance na získání srdečních onemocnění a cukrovky. The Weigh Down Dieta neomezuje druhů potravin, které jíte, takže budete muset sledovat tuku a soli ve vaší stravě, pokud jste bylo řečeno, jak snížit cholesterol, Limit tuk, nebo pokud jste na nízko- sůl stravy.

Pokud máte cukrovku, pak budete muset promluvit se svým lékařem nebo dietologem vidět, jaké změny budete muset provést do svého plánu léčby diabetu před zahájením tuto dietu.

Vzhledem k tomu, cvičení je taková velká část zdravého životního stylu, měli byste zvážit přidání trochu do tohoto plánu.

The Final Word

Můžete najít zatížit Diet přitažlivý, pokud máte silné náboženské přesvědčení a byly potýká s problémy s váhou.

The Weigh Down Dieta vám umožní vařit a jíst potraviny, které vám vyhovuje. Není třeba být dobrodružný foodie. Tvrdí rovněž, že budete trávit méně v obchodě, protože budete kupovat a jíst menší jídla.

Můžete investovat že úspory do volitelného webového podporu a semináře, které jsou k dispozici pro zatížit stravu, protože budete muset zaplatit $ 99 až jim dostat. Nosné konstrukce, jako to může být neocenitelnou součástí programu hubnutí.

Pokud se chystáte zůstat na této dietě dlouhodobém horizontu, pak je na vás, abyste se ujistili, že jste získali vyváženou stravu. Dietolog vám může pomoci s tím.

ZDROJE

Shamblin, G. zatížit dieta, Doubleday, 1997.

WeighDown.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …