Vašeho dítěte horečka: jak pomoci

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Malé děti si často horečky. Jsou běžnou součástí dětství a obvykle nejsou závažné. Ve většině případů jdou pryč na vlastní pěst. Horečka je způsob těla zabíjení off infekce zvýšením teplo na choroboplodných zárodků. To může být způsobeno tím, bakterie, jako je hrdlo strep, nebo virus, jako je chřipka. Klíčem je naučit se, jak a kdy se s nimi zacházet, takže můžete udržet vaše dítě pohodlnější, než ona se cítí lépe.

Můžete léčit horečku, když vaše dítě zdá být nepříjemné. To nebude dělat jeho infekce pryč, ale to mu mohou pomoci cítit se lépe. Někdy horečka může vaše dítě ospalost. Pokud nechcete léčit nízkou horečku, vaše dítě může být schopen získat více odpočívat.

Jak mám léčit horečku?

Dejte mu dávku dětskou ibuprofen nebo paracetamol bezpečně vznést svůj horečku dolů. Můžete použít ibuprofen pro děti 6 měsíců a starší nebo acetaminofenu pro děti do 2 let a více. Požádejte svého lékaře o správné dávce, pokud je vaše dítě do 2 let.

Jak mohu sledovat mé dítě pohodlnější, když má horečku?

Jaký je nejlepší druh teploměru pro děti?

Digitální teploměry jsou levné, rychlé a přesné. V závislosti na modelu, mohou být použity, aby se teplota ústy, pod paží, nebo v dolní části. K dispozici je teplotní čidlo na jednom konci a digitální displej na druhé straně. Vyčistit obrazovku před vložením teploměr a odstranit ji, když to pípne. Vyčistěte teploměr podle návodu před uložením.

Za 15 minut koupel ve vlažné vodě může přispět horečku vašeho dítěte dolů. Ujistěte se, že voda není vystydnout, a přijmout ji, jestli se začne třást; Šaty vaše dítě na lehkou váhu. Lze dosáhnout pomocí listu namísto deky, aby zakryla v posteli; Kojení nebo dát své dítě vzorec často. Možná budete chtít, aby zvážila orální rehydratační pít jako Pedialyte pro miminka. Pokud jsou odstaveni od matky vaše dítě, povzbuzovat ho pít více vody. Skok sody a kofeinové nápoje, které mohou být dehydratace.