Vaše dítě: plivání a zvracení

Pokud jste rodič, pravděpodobně jste se zabýval vaší spravedlivý podíl na rožni-up. Každé dítě dělá to alespoň tu a tam. Někteří to docela často, a to i při každém krmení.

Poté, co vaše dítě spolkne mléko, to klouže kolem zadní části krku a jde dolů svalová trubice, která se nazývá jícen, na břicho. Prstenec svalů spojuje jícen a žaludek. To otevírá nechat mléko jít do žaludku, a pak se zavře zpět nahoru. V případě, že prsten, nazvaný dolního jícnového svěrače, není opět utáhnout, mléko může vrátit nahoru. To je reflux.

Kojenci jsou obzvláště pravděpodobné, že si reflux, protože jejich žaludky jsou malé – o velikosti pěstmi nebo golfový míček – takže se zaplní snadno. Také ventil, kde je jejich jícen odpovídá jejich žaludek nemusí být zralý ještě dost práce, tak jak má. Které se obvykle děje kolem věku 4-5 měsíců. Za to, že mohou přestat plivat nahoru.

Na rozdíl od šťastných plivači, děti s GERD může mít

Ochrana dítě z Infectio; Baby Vision: Co vaše dítě See; Pomoc pro Baby Ekzémy Váš

Pokud vaše dítě má některý z těchto příznaků, poraďte se se svým dětským lékařem, který může zjistit, zda vaše dítě má GERD.

1. Udržujte své dítě ve svislé poloze po dobu 30 minut po krmení nechat gravitace pomůže udržet věci dolů.

2. Ujistěte se, že neexistuje žádný tlak na břiše poté, co jí. Například, počkejte alespoň 30 minut, než si dát své dítě v jeho autosedačce.

3. říhnutí ho po každém krmení.

Někdy se tyto jednoduché kroky pomohou dost, aby vaše dítě šťastné spitter. Pokud ne, váš pediatr může navrhnout léky, které mohou pomoci. Každý z nich má možné výhody a vedlejší účinky. Lékař vám může pomoci rozhodnout, které, pokud vůbec, je pro vaše dítě.

Časné příznaky sluchu Los; Chraňte své děti: Get Your Shot; Bakterie v mateřských školkách: Otázky pro

ZDROJE

Nelson Textbook of Pediatrics: “refluxní choroba jícnu (GERD).”

Academy of Pediatrics: “. Reflux a GERD”