Váš rekreační fitness program

Jsi zaneprázdněný, jste ve stresu, je to chladný ven … tak proč ne jen vzít přestávku od vašeho fitness programu do nového roku?

Jistě, můžete vždy přijít s omluvou nevyužít. Ale flákání off ve vašem fitness program v průběhu prázdnin, nechá vás pouze s větším počtem liber – a více stresu – přišel Nový rok. Odborníci Fitness uznat, že v tomto ročním období je obtížné pro mnoho lidí, kteří se snaží držet se cvičební program, takže mají několik návrhů udržet si motivaci a disciplinovaný.

Prvním krokem, říká životní styl trenér dubna Masini se uznává prázdniny pravděpodobně bude mít vliv na váš cvičební program, do určité míry. Pak můžete provést úpravy, které vám pomohou zůstat fit během sezóny. Například, pokud jste obvykle trvá cvičebních tříd nabízeny jen v určitém čase, přeskočit třídy a jít na procházku nebo si zaplavat v krytým bazénem místo.

Vezměte upřímný pohled na svůj rozvrh, a místo toho se snaží vytlačit cvičení do svého plánu, přijmout další věci, “Masini naznačuje.” Cílem není, aby se více (jako my všichni mají tendenci dělat v tomto ročním období) , ale dělat méně, ale to vše dobře.

Je také důležité, aby fitness prioritu ve svém rozvrhu, říká Rich Ray, předseda katedry kineziologie na Hope College v Holandsku, Mich.

Zda nebo ne jste již dobře zavedené pohybové návyky, ujistěte se, že jste skutečně naplánovat čas na svůj den pro váš výkon, “říká.” Neexistuje nic jako mít záznam v Palm Pilot na cvičení.

Vskutku, udržování tréninkový plán je ještě důležitější v tuto roční dobu, protože většina z nás má tendenci jíst více než obvykle, říká Michael Thurmond, autor 6 týdnů Body Makeover a fitness guru rezidentní na ABC “Extrémní úprava.”

Jako takový, Thurmond doporučuje nejen udržet na váš stejného schématu, ale snaží se přidat další cvičení zasedání nebo dva kdykoli je to možné.

“Nejenom, že to dělat rozdíl fyzicky, bude to psychicky vám připomenout, že váš cíl číslo jedna je, jak zhubnout a zůstat zdravý,” říká.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …