váš penis a věk: velikost, vzhled a sexuální funkce

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Není žádným tajemstvím, že sexuální funkce mužský klesá s věkem. Když se jeho hladina testosteronu klesá, to trvá déle, aby ho vzbudit. Jakmile se vzbudil, on trvá déle dosáhnout erekce a dosáhnout orgasmu a po orgasmu, aby byla opět vzrušený. Stáří přináší výrazné poklesy objemu ejakulátu a kvality spermií. Erektilní dysfunkce (ED), nebo impotence, je jasně spojena s postupující rok; Studie ukazují, že ve věku mezi 40 a 70 ° C mezi procento silných mužů klesá z 60% na zhruba 30%.

Muži také zažít postupný pokles v moči funkci. proud moči Mužská slábne v průběhu času v důsledku oslabených svalů močového měchýře a v mnoha případech, zvětšení prostaty.

A to není vše. Nedávný výzkum potvrzuje, co lidé již dlouho podezření, a v některých případech obávat. Penis sám prochází významnými změnami jako člověk přesune z jeho sexuální prime – kolem 30 let pro většinu kluků – do středního věku a dále do vyššího věku. změny zahrnují

Vzhled. Existují dvě hlavní změny. V čele penisu (glans) postupně ztrácí své purpurově barvy, výsledek snížení průtoku krve. A tam je pomalá ztráta ochlupení. “Jako testosteron ubývá, penis postupně vrátí do své prepubertal, většinou holé, stát,” říká Irwin Goldstein, MD, ředitel sexuální medicíny na Alvarado nemocnice v San Diegu a editor-in-šéf The Journal of Sexual Medicine.

Velikost penisu; Přibývání na váze je běžné jako muži s přibývajícím věkem. Jako tuk se hromadí na podbřišku, zdánlivé velikosti změn penisu. Ira Sharlip, MD, klinický profesor urologie na University of California, San Francisco, říká: “Velký prepubic tukový polštář dělá penisu vypadat kratší.

V některých případech, břišní tuk všichni ale pohřbí penisu, “říká Ronald Tamler, MD, PhD, co-ředitel Programu Health Pánské u Mount Sinai nemocnice v New Yorku.” Jedním ze způsobů, jsem motivovat pacienty s nadváhou je tím, že řekne jim že se mohou objevit získat až palce ve velikosti jednoduše tím, hubnutí.

Kromě této zdánlivé smrštění (což je reverzibilní) penis má tendenci projít skutečné (a nevratné) zmenšení velikosti. Snížení – v obou délky a tloušťky – obvykle není dramatické, ale může být patrné. “Jestliže muž je vztyčený penis je 6 palců dlouhý, když je v jeho 30s, může to být 5 nebo 5-a-půl palce, když dosáhne jeho 60s nebo 70s,” říká Goldstein.