Varovné příznaky těžké deprese

Deprese je běžná, ale vážné onemocnění, které se pohybuje široce závažnosti. Pokud máte mírnější případ, můžete bojovat s příznaky, které zahrnují smutek, podrážděnost, hněv a únavu, které trvají několik týdnů nebo déle. Takový deprese zasahuje do každodenního života a vztahů.

Ale některé případy deprese jsou závažnější, s intenzivní příznaky, které mohou zahrnovat významné appetitie a úbytek tělesné hmotnosti, problémy se spánkem, a časté myšlenky na smrt nebo sebevraždu. Takový deprese může být ochromující. Můžete izolovat sebe a mají potíže dostat z postele nebo při odchodu z domu.

Jaké jsou příznaky těžké deprese?

I když můžete mít pocit, že není naděje, poraďte se se svým lékařem o možnostech léčby. I závažné příznaky deprese mohou být léčeny.

Ne všichni lidé s rizikovými faktory budou sebevražednými sklony. Kromě deprese nebo jiné duševní choroby, rizikové faktory pro sebevraždu zahrnovat

Pro lidi, kteří jsou vážně depresivní, sebevražda je skutečnou hrozbou. Každý rok asi 30.000 lidí v USA vzít svůj vlastní život, i když skutečný počet může být vyšší. Některé sebevraždy jít nepovšimnutý, protože jsou klasifikovány jako nehody, předávkování drogami, nebo střelby. Mezi lidmi, jejichž deprese zůstává neléčená, a to až do výše 15% zabije sebe.

Jaké jsou varovné příznaky sebevraždy? Podle Národního Suicide Prevention Lifeline, které patří