vaginální mokré mount

Dámské zdravotní Trends

Vaginální za mokra hora (někdy volal vaginální stěr) je test najít příčinu záněty pochvy, nebo záněty pochvy a oblast kolem vagíny (pochvy).

Infekce, které mohou způsobit vaginitida jsou běžné a zahrnují

Vaginální vzorek může být testována

Pošli mi odkaz na stažení aplikace.

Kvasinková infekce. Vaginální kvasinkové infekce je způsobena typu kvasinek nazývá Candida albicans. Kvasinková infekce je také nazýván candida infekce, nebo kandidózy. Vaginální kvasinková infekce často způsobuje svědění a bílý výtok, hrudkovitá, která vypadá jako tvaroh. To také způsobuje bolest s pohlavním stykem. Kvasinkovou infekci není sexuálně přenosné infekce (STI); Trichomoniáza. Trichomoniasis je infekce způsobená parazitem (Trichomonas vaginalis). To je někdy nazýváno Trichomonas infekce, trichomonal infekce, nebo prostě trich (řekněme “trik”). Trichomoniasis způsobí poševní výtok, který je žluto-zelená, pěnivá, a špatné-vonící. Bolest při sexu nebo močení mohou být přítomny. Nižší bolest břicha může být také přítomen. Trichomoniasis se šíří pohlavním stykem a je STI; Bakteriální. Bakteriální vaginóza je změna v rovnováze bakterií, které jsou normálně přítomny ve vagíně. Vaginální výtok je tenká a mléčná s výrazným zápachem po rybách. Mnoho žen nemá žádné příznaky. Bakteriální vaginóza není STI; Jiné sexuálně přenosných infekcí (STI). Infekce, jako je chlamydie, genitální bradavice, syfilis, herpes simplex, a kapavka může také ovlivnit vagina. Tyto infekce se nacházejí tím, že dělá další testy.

Prosím, čekejte…

Wet mount. Vzorek vaginálního výtoku je umístěn na podložní sklíčko a smísí s roztokem soli. Sklíčko se podíval na pod mikroskopem pro bakterie, kvasinkových buněk, trichomoniázy (trichomonád), bílých krvinek, které vykazují nějakou infekci, nebo vodítková buňky, které ukazují bakteriální; KOH skluzavka. KOH skluzavka. Vzorek vaginálního výtoku se umístí na sklíčko a smísí s roztokem hydroxidu draselného (KOH). KOH zabíjí bakterie a buňky z pochvy, takže jen kvasnice pro kvasinkovou infekci; Vaginální pH. Normální vaginální pH je 3,8 až 4,5. Bakteriální, trichomoniáza, a atrofické vaginitidy často způsobují vaginální pH vyšší než 4,5; Závan test. Několik kapek roztoku hydroxidu draselného (KOH) se přidá ke vzorku vaginálního výtoku. Silný rybí zápach z mixu znamená, že bakteriální vaginóza je přítomen.