vaginální kvasinková infekce, kdy volat lékaře

Dámské zdravotní Trends

Použijte následující pokyny pro vyhledání lékařské péče, pokud máte vaginální příznaky.

Colleen Oakle; Vždycky jsi chtěl mít sex. Hodně. Tam byl čas, kdy jste nemohli wai; rip váš muž se svlékat, když jste se cítil zmocněn a nadšeni mer; Myslel z ložnice dovádění. Ach, dny dobré ol. V poslední době se však zdá; že sledování Idol – nebo sledování barvy suché – jsou více appealin; Možnosti, než jak se to na svůj chlap. Ať už se stalo s tím pohlaví; koketní dívka, kterou jste byli zvyklí? Nebojte se – pořád je tam; Zatímco mnoho z …

Zavolejte lékaře na schůzku během 1 týdne, pokud vás

Pokud si nejste jisti, že vaše příznaky jsou způsobeny vaginální kvasinkovou infekci, čekají několik dní, aby zjistili, zda příznaky uklidit sami o sobě není škodlivý, a to zejména pokud očekáváte, že vaši menstruaci během této doby. Někdy menstruace bude zmírnit příznaky mírné kvasinkovou infekci. Pokud se vaše příznaky přetrvávají, můžete použít nepředepsání lék. Pokud příznaky přetrvávají po ukončení léčby, navštivte svého lékaře.

Zdravotničtí pracovníci, kteří mohou diagnostikovat a léčit vaginální kvasinková infekce zahrnují

Mají nižší bolest břicha a horečku vyšší než 101 ° F (38,3 ° C) spolu s poševní výtok. To může ukazovat na zánětlivé onemocnění (PID); Těhotná a mají příznaky vaginální infekce nebo infekce močových cest (UTI).

Při přípravě na vaše jmenování, Tvorba většinu svého jmenování.

Mají neobvyklé poševní výtok, a toto je poprvé, kdy jste měl infekci, která by mohla být vaginální kvasinková infekce; Mají neobvyklé vaginální svědění; Mají bolesti při pohlavním styku nebo močení; Máte nějaké další příznaky, které by mohly ukazovat na vaginální infekce; Mají i nadále příznaky navzdory domácí léčbu s nepředepsání lékařství; Mají příznaky vrátí do 2 měsíců, a ty nebyly užívání antibiotik.

Asistenty lékaře; Nurse praktici; Rodinné lékařství lékaři; internisty; Gynekologové.