vaginální kvasinková infekce-, co zvyšuje riziko

Dámské zdravotní Trends

Riziko získání vaginální kvasinková infekce může být zvýšena řady lékařských a životního stylu.

Virginie Sole-SmithDo je opravdu potřeba snídat každý den? Zde, FIV; Musí-do je “si můžete myslet dvakrát o; Neříkej své matce jsme řekli ano, ale nebyla ve všem pravdu -,. alespoň ne, pokud jde o vaše zdraví Výzkum ukazuje, že některé z thos; návyky vy ‘ jsem byl řekl, aby udržení nejsou zálohovány hodně důkazů, nebo předvečer;. starý dobrý selský rozum Pět “must-dělat to” si můžete myslet dvakrát o

Vaginální kvasinková infekce nejsou sexuálně přenosných. Poté, co nechráněný pohlavní styk s partnerem, který má kvasinkovou infekci, můžete mít více než normální množství kvasinek do pochvy. Ale pokud se po sexu si vytvořit kvasinkovou infekci, která způsobuje příznaky, je velmi pravděpodobné, protože se podílejí i jiné věci.

Pošli mi odkaz na stažení aplikace.

Použití antibiotik. Tyto léky narušit normální rovnováhu mezi kvasinkami a bakteriemi v pochvě. Antibiotika mohou zabít příliš mnoho “dobré” bakterie a vést k příliš mnoho droždí roste v pochvě, někdy způsobuje symptomy kvasinkové infekce; Poruch imunitního systému, které mají vliv na normální rovnováhu kvasinek a bakterií v těle. Ve stavu, jako je nedostatečná kontrola diabetes nebo HIV (virus lidské imunodeficience), může vést k příliš mnoho kvasinek roste v pochvě. Užívání kortikosteroidy někdy také oslabuje imunitní systém a zvyšuje riziko kvasinkových infekcí. Těhotné ženy jsou také vystaveny vyššímu riziku pro získání kvasinkových infekcí, protože přesouvá hormony, které mohou oslabit imunitní systém; Nosit těsně přiléhající, neabsorpční kalhoty nebo spodní prádlo, které drží v teple a vlhkosti; Použití dámské hygieny spreje, talek nebo parfémy v vaginální oblasti; Douching.

Prosím, čekejte…