Ultralytic 2 pěna 20%

Ultralytic ™ 2 pěna obsahuje 20% močoviny ve topické kosmetické vehikulu obsahujícím 12% laktátu amonného.

Ultralytic ™ 2 Pěna je keratolytické zvláčňující krém. Jeden gram obsahuje 20% močoviny, čištěnou vodu, laktát amonný, bílou vazelínu, oktyl palmitát, kaprylové / kaprinové kyseliny trigylceride, hydrogenovaný polyisobuten, propylenglykol, rýžový škrob, polysorbát 60, cyclomethycone, glycerylstearát & PEG-100 stearát, cetearylalkohol & cetearyl glukosid, polysorbát -20, fenoxyethanol, cetylalkohol, dimethikon, sorban draselný, allantoin, tokoferylacetát, xanthanová guma. V hnacích plynů isobutan a propan a butan.

Močovina je diamid kyseliny uhličité s následující chemickou strukturou

Močovina lehce lyžuje / rozpouští mezibuněčné hmoty povrchových kožních buněk povolování a umožňujících prolévání drsné, zahuštěný a šupinaté kůže hyperkeratózní. Močovina také hydratuje a zvláčňuje pokožku.

Mechanismus účinku místně aplikovaného Močovina nejsou dosud známy.

Pro změkčování, vyhlazení a odstranění hrubou měřítka hyperkeratózních kůže v podmínkách, jako je xerózy, ichtyóza, kožní trhliny a praskliny, dermatitida, ekzémy, lupénka, keratózy a mozoly.

Známá přecitlivělost na některou z uvedených složek. Přerušit, pokud je pozorováno přecitlivělost. Slunci na plochy kůže ošetřených Ultralytic ™ 2 Foam by měly být minimalizovány nebo zabránit.

Pouze k zevnímu použití. Vyhnout se kontaktu s očima, rtů nebo sliznic.

Informace pro pacienty: Tento lék se používá podle pokynů lékaře a neměl by být používán k léčbě jakékoliv jiné, než pro který byl předepsán stav. Pokud dojde k zarudnutí nebo podráždění, přestaňte používat.

Těhotenství: Reprodukční studie těhotenství kategorie C. zvířatech nebyly provedeny s 2 Foam Ultralytic ™. Rovněž není známo, zda-li podán těhotné ženě, nebo zda může ovlivnit reprodukční schopnost Ultralytic ™ 2 Pěna může způsobit poškození plodu. Ultralytic ™ 2 Pěna by měla být dána těhotným ženám pouze tehdy, pokud to nezbytně nutné.

Kojící matky: Není známo, zda tento lék je vylučován do mateřského mléka. Protože mnoho léků je vylučováno do mateřského mléka, je třeba opatrnosti, pokud je Ultralytic ™ 2 Pěna podáván kojícím ženám.

Přechodné štípání, pálení, svědění nebo podráždění může dojít i za normálních okolností vymizí přerušení léčby.

Naneste Ultralytic ™ 2 pěna postiženou kůži dvakrát denně, nebo podle pokynů lékaře. Rub, dokud úplně absorbován.

Ultralytic ™ 2 Pěna 20% je dodáván v 100 g (3,5 oz.) Kanystru.

NDC 13613-730-35

Skladujte při pokojové teplotě 15 ° C – 25 ° C (59 ° – 77 ° F).

Chránit před mrazem.

Mfg. Exkluzivně pro

IVAX Dermatologika, Inc.

4400 Biscayne Blvd.

Miami, FL 33.137

Mfg. O

Agis Industries, (1983) Ltd.

Yeruham, 80500 Izrael

05-May