Typy ústech stráže chránit vaše zuby

Orální zdraví Trends

Ústa stráže jsou krytiny nosí přes zuby, a často slouží k ochraně zuby před poškozením od skřípání zubů a při sportu.

Existují tři typy úst stráže

Sklad v ústech chrániče jsou vytvarované a přijít konfekční. Jsou levné a lze je zakoupit na většině sportovních dobrých obchodech a obchodních domech. Nicméně, jen málo lze udělat, aby přizpůsobit své kondici, jsou objemné, aby dýchání a mluvení obtížné, a poskytují malou nebo žádnou ochranu. Zubní lékaři nedoporučují jejich použití.

Vařit a kousat úst chrániče také lze zakoupit na mnoho sportovního zboží obchody a může nabídnout lepší kondici než akciové ústech chrániče. Dále jen “vařit a kousat” ústa stráž je vyrobena z termoplastu. Je umístěn do horké vody pro změkčení, poté se umístí do úst a tvaru na zuby pomocí prstu a tlaku jazyk.

chrániče na zakázku vybavena ústech jsou individuálně navrženy a vyrobeny v zubní ordinaci nebo profesionální laboratoři základě pokynů svého zubního lékaře. Za prvé, váš zubař bude dělat dojem vaše zuby a ústa stráž je pak tvarovaná přes modelu pomocí speciálního materiálu. Vzhledem k použití speciálního materiálu a vzhledem k prodloužení a práce s tím spojené, to zakázku úst stráž je dražší než jiné typy, ale poskytuje největší komfort a ochranu.

Obecně platí, že v ústech stráže pokrytí vašich horní zuby pouze, ale v některých případech (například pokud nosíte rovnátka nebo jinou pevnou zubní spotřebič na své dolní čelisti), Váš lékař bude dělat ústa stráž u dolních zubů stejně. Váš zubař může navrhnout nejlepší ústa stráž pro vás. Efektivní ústa stráž by měla být pohodlná, velmi dobře odolávají slzy, být odolné a snadno se čistí, a neměly by omezovat dýchání nebo řeči.

Pokud si brousit zuby v noci, speciální ústa stráž typu zubního spotřebiče – nazývá noční kousnutí deska nebo kousnutí dlaha – mohou být vytvořeny, aby nedošlo k poškození zubu.

Viz Výsledky skřípání zubů a jiné příčiny skloviny škodu

Ústa stráže by měl být používán kýmkoli – děti i dospělé – kteří hrají kontaktních sportech, jako je fotbal, box, fotbal, lední hokej, basketbal, lakros a lední hokej. Nicméně, i těch, které se účastní bezkontaktní sport (například gymnastika), a všechny rekreační činnosti (například skateboarding, jízdu na horském kole), které by mohly představovat riziko poranění úst by měly těžit z nosit ochrannou ústa stráž.

Dospělí a děti, které rozmělňují zuby v noci by měla mít noční sousto desku nebo kousnutí dlahu vyrobený aby nedošlo k poškození zubu.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010