typy ulcerózní kolitidy – přehled témat

Závažnost ulcerózní kolitidy je určen na základě určitých kritérií. 1 Ulcerózní kolitida mohou být klasifikovány jako mírné, středně závažné nebo fulminantní (velmi těžké), což může vést volby léčby.

Kdykoli Serena Ehrlich jde někde nový, když skauti z umístění koupelny. To proto, že Ehrlich, 38, Los Angeles-založený prodavač pro komerční telegrafní služba a, má ulcerózní kolitidu. Před 12 lety ona vyvinula nemoci a byl v remisi za poslední tři. Přesto, starý zvyk přetrvává. “Každý, kdo má ulcerózní kolitidu vám řekne, že když jdete do knihkupectví, obchodě nebo restauraci, to je jedna věc, kterou chcete vědět jako první. Je to naše pravidlo .; Tato …

Lidé, kteří mají mírné ulcerózní kolitidou nemají horečku, bušení srdce nebo anémie.

Lidé, kteří mají mírnou ulcerózní kolitidou mohou mít

Lidé, kteří mají ulcerózní kolitidu mohou mít

Lidé, kteří mají fulminantní ulcerózní kolitidou mohou mít

Méně než čtyři stolice (stolice) denně; Bez krvácení nebo malé množství krvácení se stolicí; Normální sedimentace erytrocytů (ESR).

Světlice-up může být tak závažné, že vyžadují hospitalizaci.

Více než čtyři stoličky denně; Lehká elevace ESR.

Více než šest krvavá stolice denně (řídká stolice); Horečka, bušení srdce, a chudokrevnost; Zvýšená ESR.

Více než 10 stolice za den (řídká stolice); Konstantní krvácení z konečníku; Horečka, bušení srdce, a chudokrevnost; Křečovité bolesti břicha a nadýmání; Rozšířená tlustého střeva (jak je vidět na rentgenu); Potřeba krevní transfuze.