Typy ACE inhibitory pro léčbu vysokého krevního tlaku

Inhibitory angiotensin konvertujícího enzymu (ACE) jsou vysoký krevní tlak léky, které rozšiřují nebo rozšíření cév ke zlepšení množství krve, srdce pumpuje a ke snížení krevního tlaku. ACE inhibitory také zvyšují průtok krve, který pomáhá snížit množství práce vaše srdce má co do činění a může pomoci chránit vaše ledviny před účinky hypertenze a cukrovky.

Capoten (kaptopril, vasotec (enalapril, PRINIVIL, Zestril (lisinopril, Lotensin (benazepril; Monopril (fosinopril; Altace (ramipril; Accupril (quinapril; Aceon (perindopril; Mavik (trandolapril; Univasc (moexipril)

Pokud jste jako většina lidí s vysokým krevním tlakem, drogy jsou hlavní součástí vašeho plánu na snížení krevního tlaku. Cílem svým lékařem, je najít správnou kombinaci tlaku léků vysoký krevní který uskutečňuje tyto cíle; Snižuje svůj vysoký krevní tlak na normální úroveň; Je snadné Tak; Má málo nebo žádné vedlejší účinky; Jak můžete pracovat se svým lékařem, aby se ujistil, váš tlak lék vysoký krevní je splnění těchto cílů? Možná, že těchto 10 tipů může pomoci.

Jako každá droga, inhibitor ACE může mít některé nežádoucí účinky. Mohou zahrnovat

Také kontaktovat svého lékaře, pokud máte nějaké další příznaky, které vyvolávají znepokojení.