TRX pozastavení trénink: co očekávat

Chcete, aby se zasadila své tělo jako SEALs námořnictva dělat? Zkuste TRX závěsný trénink, který využívá gravitaci a vaši tělesnou hmotnost, aby se cvičení náročnější.

Těžké nastavitelné popruhy, podobný padáku popruh plomb “, jsou základem TRX. Můžete si buď koupit popruhy (které stojí asi 200 $) a kotevního zařízení pro použití na vlastní pěst, nebo si třídu TRX v tělocvičně nebo speciální studiu.

Skoro žádné cvičení tak učinit bez TRX – jako prkno nebo pushup, v tísni nebo hrudníku tisku – může být náročnější s ním. Můžete získat vážnou cvičení v relativně krátkém časovém období.

Pokud budete mít TRX do limitu, můžete tlačit své tělo opravdu těžké. Budete potit pro jistotu.

Ale pokud nejste, že fit, můžete zálohovat off na intenzitě a ještě dostat náročný trénink. To vše záleží na tom, jak umístit své tělo.

Jádro: Ano. Bez ohledu na to cvičení děláte na TRX (a tam jsou stovky), téměř každý z nich zpochybňují své jádro.

Arms: Ano. Existuje mnoho možných rameno a horní část těla cvičení, které se na TRX.

Nohy: Ano. Ty téměř vždy pracuje nohy nějakým způsobem s většinou TRX cvičení.

Glutes: Ano. Vaše glutes získat spoustu práce s většinou závěsnými cvičení, a můžete si vždy vybrat konkrétní pohyby tupé cílení, pokud chcete.

Hřbet: Ano. Používáte celé své jádro, včetně vašich zádových svalů, po celou dobu udržovat stabilitu.

Flexibilita: Ano. TRX trénink je ideální pro flexibility, rovnováhy a koordinace.

Aerobic: Ano. Přestože zavěšení trénink je síla cvičení, budete téměř jistě najde své srdce buší poté dokonce krátkém zasedání. Tvůrci tréninku je také nabízejí “TRX Cardio Circuit” cvičení.

Síla: Ano. Pozastavení výcviku tlačí svou sílu v jedinečným způsobem. Být připraven k použití svaly jste nevěděli jste měli!

Sport: Ne.

Low-Impact: Ano. Existuje jen málo nižší Nárazové těleso se závěsným tréninku.

Náklady: Nákup si vlastní sadu popruhů ze společnosti TRX stojí asi 200 $. Pokud chcete udělat TRX v posilovně, je tu náklady na členství navíc jakékoliv třídy či trenéra poplatků.

Dobré pro začátečníky: Překvapivě ano. Tak náročná, jak to je, TRX mohou být také upraveny pro lidi, kteří se teprve začíná ven. Měli byste pracovat s trenérem prvního naučit správnou formu a ujistěte se, že jste až dokonce méně intenzivních pohybů.

Venku: Můžete to udělat TRX venku, jak dlouho budete mít stabilní místo připevnit popruhy.

Doma: Ano, TRX je navržen speciálně pro použití v relativně malém krytém prostoru. Potřebujete k tomu jen stabilní místo (jako zavřenými dveřmi), aby připevnit popruhy.

Potřebné vybavení: Ano. Budete potřebovat alespoň závěsné popruhy a něco jim zakotvit.

TRX je super-intenzivní cvičení, které mohou být přizpůsobeny, ale není to pro každého. Musíte mít základní úroveň kondice a koordinace získat co nejvíce ze i ty nejjednodušší TRX cvičení a být v bezpečí.

Měli byste mít trenér pracovat s vámi být jisti, že vaše technika je na cíl pomoci vyhnout se zranění.

Je to skvělý trénink pro vás, pokud máte omezený čas a prostor a snaží se dostat dovnitř nebo udržení špičkové kondici.

Pokud jste z formy nebo nové do posilovny, jít na pomalejší, začátečník TRX cvičení budovat sílu a svaly. Přidejte dobrou aerobní aktivity, jako je chůze, aby vám v nejlepší formě, než skákání do použitím TRX jako aerobní cvičení.

Nepokoušejte TRX, pokud máte nějaký zdravotní problém, problémy, bolesti, nebo bilanční pokud lékař říká, že je v pořádku. V opačném případě budete nastavujete sami pro zranění.

Je to dobré pro mě, když máte zdravotní stav?

Solidní aerobní program s nějakou přidanou pevností budovy je ideální pro vás, pokud máte cukrovku, pokud jste si ji přečetl s lékařem. Všechny tyto svalu budete stavět bude spalovat více kalorií.

Ujistěte se, že vyrazí na úrovni školení, které je pro vás to pravé. Možná budete muset před příjezdem hladinu cukru v krvi, v jeho průběhu a po každém intenzivním tréninku. Budete také muset promluvit se svým lékařem o tom, jaké změny mohou být zapotřebí v plánu léčbě cukrovky.

Aerobic a síla stavba je také klíče v svrhnout vaši váhu, krevní tlak a “špatný” cholesterol pomáhá předcházet onemocnění srdce.

Pokud již máte onemocnění srdce, budete muset poradit se svým lékařem před zahájením tohoto či jiného cvičebního programu.

Máte-li koleno či zranění zad, artritida, nebo fyzické omezení jakéhokoli druhu, mají se svým lékařem jasně najevo, že pro TRX. Díky spolupráci se zkušeným trenérem, můžete být schopni vytvořit program, který pracuje TRX zbytek svých svalů, aniž by větší tlak na jakékoli bolesti kloubů nebo zraněných kloubů.

Pokud jste dělal tvrdý zavěšení trénink jako TRX před otěhotněním, je pravděpodobné, lékař vám umožní pokračovat na chvíli, pokud nejste mít nějaké těhotenské problémy spojené se studiem. Budete mít možnost vzít stres z vašich kloubů a upravit cvičení, aby vyhovoval vašim měnícím se potřebám. úzce spolupracovat s trenérem, který je velmi zkušená pracuje s těhotných žen, aby být jisti, že je to bezpečné.

Ale jak vaše břicho roste, budete muset zastavit všechny suspendované základní cviky. A vy byste neměli dělat žádné cvičení ve třetím trimestru, kde jste Lehněte si na záda, protože to je špatné pro přítok krve do své dítě.

ZDROJE

Národní rada na síle a Fitness: “. Pozastavení výcviku Přehled”

TRX Školení: “Co je Suspension trénink?”

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …