tricyklická antidepresiva a tetracyklická pro dolní části zad

tricyklická antidepresiva

Nízké dávky tricyklických nebo tetracyklického antidepresivum zvyšují hladinu určitých chemických látek v mozku, což může ovlivnit jak mozek vnímá bolest. Mohou také pomůže usnout.

Nízké dávky antidepresiv se často používá k léčbě lidí, kteří trpí chronickou bolestí.

Vyšší dávky antidepresiva se používají ke zmírnění deprese.

Výzkum ukázal, že cyklické antidepresiva snížit chronické bolesti zad pro některé lidi. 1 Jsou nedoporučuje pro náhlou a těžkou (akutní) dolní části zad. Jiná antidepresiva nazývá selektivní inhibitory zpětného vychytávání serotoninu (SSRI) Nezdá se, že pomoc lidem, kteří mají bolesti zad. 2

Všechny léky mají vedlejší účinky. Ale mnoho lidí necítí vedlejší účinky, nebo jsou schopni vypořádat se s nimi. Zeptejte se svého lékárníka o vedlejší účinky každého léku, který pořídíte. Vedlejší účinky jsou rovněž uvedeny v informacích, které se dodává s medicínou.

Zde jsou některé důležité věci přemýšlet o tom,

Zavolejte lékaře nebo další nouzové služby hned, pokud máte

Zavolejte svého lékaře ihned, pokud máte

Časté nežádoucí účinky tohoto léku zahrnují

FDA poradní. Americký Food and Drug Administration (FDA) vydala informační zpravodaj o antidepresivní léky a riziko sebevraždy. FDA nedoporučuje, aby lidé přestali používat tyto přípravky. Místo toho člověk užívat antidepresiva je třeba sledovat varovné příznaky sebevraždy. To je důležité zejména na začátku léčby nebo při dávky se mění.

Některé z těchto léků nejsou uvedeny na starší dospělé, protože léky způsobují příliš mnoho vážných vedlejších účinků; Cyklické antidepresiva obvykle nejsou dány k lidem, kteří mají určité srdeční potíže, jako je nepravidelný srdeční tep nebo nízký krevní tlak.

Obvykle přínosy léku jsou mnohem důležitější než případné drobné vedlejších účinků; Nežádoucí účinky se mohou odejít poté, co si vzít lék na chvíli; Pokud nežádoucí účinky tě pořád obtěžovat a vy zajímalo, jestli byste měli mít užívání léku, zavolejte svého lékaře. On nebo ona může být schopen snížit dávku nebo změnit svůj lék. Nenechte se náhle ukončit užívání léku, pokud Vám lékař neřekne.

Viz Drug odkaz na Úplný seznam nežádoucích účinků. (Drug Odkaz není k dispozici ve všech systémech.)

Nikdy se náhle užívat antidepresiva. Použití jakékoliv antidepresiva by měla být zúžena se pomalu a pouze pod dohledem lékaře. Náhlém přerušení antidepresivní léky mohou vyvolat negativní vedlejší účinky nebo úpadek svého stavu.

Antidepresiva jsou spuštěny v nízkých dávkách, a dávka se zvyšuje postupně snížit závažnost vedlejších účinků. Možná budete potřebovat pravidelné krevní testy, aby zkontroloval množství léku v krvi. Příliš mnoho tohoto typu léku v krvi může být nebezpečné.

Můžete začít cítit lépe 1 až 3 týdnech užívání antidepresivní lék. Ale to může trvat tolik jako 6 až 8 týdnů vidět další zlepšení. Máte-li dotazy nebo obavy týkající se Vašeho léku, nebo pokud si nevšimnete žádné zlepšení o 3 týdny, poraďte se s lékařem.

Lidé, kteří mají záchvaty (epilepsie), potíže při močení (zadržování moči), glaukomem (oční onemocnění), nebo onemocnění srdce si všimnout, že antidepresiva, aby tyto příznaky horší.

Ujistěte se, informujte svého lékaře o všech lécích, které v současné době užíváte. Antidepresiva mohou ovlivňovat špatně s určitým srdečním lékařství- digoxinem (například Lanoxin) -a / nebo s jinými léky, například ty, které používají k léčbě záchvatů fenytoinu (Dilantin).

Medicína je jedním z mnoha nástrojů lékař má léčit zdravotní problém. Užívání léku jako lékař navrhne zlepší vaše zdraví a může předejít budoucím problémům. Pokud nechcete mít své léky správně, může být uvedení své zdraví (a možná svůj život), v ohrožení.

Existuje mnoho důvodů, proč lidé mají problémy přičemž jejich lék. Ale ve většině případů, tam je něco, co můžete udělat. Pro návrhy, jak vyřešit běžné problémy, kteří berou léky, jak je předepsáno.

Pokud jste těhotná, prsu -feeding, nebo plánujete otěhotnět, nepoužívají žádné léky, pokud Vám to lékař neřekne. Některé léky mohou poškodit vaše dítě. To zahrnuje předpis a over-the-counter léky, vitamíny, byliny a doplňky. A ujistěte se, že všechny vaše lékaři vědí, že jste těhotná, prsu -feeding, nebo plánujete otěhotnět.

Navazující péče je klíčovou součástí léčby a bezpečnosti. Ujistěte se, že dělat a přejít na všechny události, a zavolejte svého lékaře, pokud máte problémy. Je to také dobrý nápad, znát své výsledky testů a udržovat seznam léků, které užíváte.

Dokončit nový informační léky formulář (PDF) (Co je PDF dokument?), Které vám pomohou pochopit tento lék.

Chou R, Huffman LH (2007). Přípravky, které mají akutní a chronické bolesti zad: Přehled o důkazy o Pain Society / College of Physicians klinické praxi vodítko. Annals of Internal Medicine, 147 (7): 505-514.

Chou R, et al. (2007). Diagnostiku a léčbu bolestí dolní části zad: vodítko společná klinická praxe z College of Physicians a bolest společnosti. Annals of Internal Medicine, 147 (7): 478-491.

William H. Blahd, Jr., MD, FACEP – Emergency Medicin; Robert B. Keller, MD – ortopedie

9.9.2014

Potíže s dýcháním; Otok obličeje, rtů, jazyka, nebo hrdla.

Kopřivka; Myšlenky na sebevraždu; Agitace a neklid; záchvaty; Rychlý tlukot srdce; Nevolnost a zvracení.

Suchá ústa; Závrať; Ospalost; Bolest hlavy; Přibývání na váze; Zácpa.