Todd Hundley, chytá za Los Angeles Dodgers

JMÉNO: Todd Hündle; TEAM: Los Angeles Dodger; POLOHA: Catche; ZRANĚNÍ: Napjatý mezižeberní sval (žebra)

Baseball: Jeff Kent, San Francisco Giants; Hokej: Adam Deadmarsh, Colorado Avalanch; Fotbal: Thurman Thomas, Buffalo Bill; Billy Joe Tolliver, New Orleans Saints; Dorsey Levens, Green Bay Packers; Mark McMillian, Washington Redskins; Oronde Gadsden, Miami Dolphins

Todd Hundley je 11 roků kariéry je jednou nyní známý nejvíce pro jeho zranění. V roce 1996, on vytvořil rekord pro domácí běhů catcher, bít do 41 za New York Mets. Ti, 41 také zlomil Daryl jahoda je Mets rekord. V roce ’96, zachytil 150 her, většina z nějakého Kdo chytá v majorů. Byl znám jako velký obranný chytač a switch-hitter s mocí pro všechny oblasti; nicméně, protože operaci ramene na konci sezóny ’97, jeho házení byl narušen a jeho síla poklesla.

Hundley vymkl mezižeberní sval na pravé straně jeho hrudního koše. došlo ke zranění, zatímco on byl spuštěn od druhého základny do třetí základny na spoluhráče Dave Hansen rozbité bat singlu. Když mu bylo asi pět kroků od třetího základu, obrátil své tělo a podíval se přes pravé rameno, aby se ujistil, že míč nebyl chycen. Když se zkroutil své tělo kolem, když over-protáhl svaly, které tvoří malou slzu, který pak smluvně úplně. Hundley vytáhl chromý, když dosáhl třetího základny a nechal hru brzy poté. Druhý den, řekl Hundley, “mám pocit, že mám nůž uvízl ve mně právě teď.”

K dispozici je 11 mezižeberní svaly na obou stranách hrudního koše. Spojují jedno žebro do druhého a pracovat šířit žebra od sebe a přivést je znovu dohromady, efektivně rozšiřuje a uzavírání smluv hrudník k pomoci s dýcháním. Kroutící nebo rotační pohyb může být někdy trhat tento sval, což je to, co se zdá, že se stalo Hundley. Zpočátku může být konstantní nebo prudká bolest, ale po několika dnech dochází bolest jen na protahování, kašel, nebo zhluboka dýchala. Většina zranění vyléčit během několika týdnů.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …