Tipy pro cestování s cukrovkou

Michael Dansinger, M; dne 17. srpna 2015

Ať už budete cestovat služebně nebo na dovolenou, trochu úsilí navíc těsně před odchodem si vytvořit svůj výlet jít více hladce. Stejně jako máte v plánu, kde budete bydlet a informace o počasí v cíli vaší cesty, můžete přípravka držet krok se svým plánem léčby diabetu, takže budete udržovat hladinu cukru v krvi pod kontrolou.

Informujte svého lékaře o svých plánech. Pokud budete překračování časových pásem, požádejte ji o tom, jak upravit dávky inzulínu.

Budete potřebovat speciální jídla? Promluvte si s leteckých společností, hotelů nebo výletní lodi o tom.

Pokud se chystáte navštívit jinou zemi, zkontrolujte, zda je třeba získat nějaké očkování před odjezdem. V plánu je dostat 3 až 4 týdny před cestou. Některé záběry mohou mít vliv na hladinu cukru v krvi, takže požádejte svého lékaře o tom.

A spolu s naučit pozdravit a děkuji, naučit nějaké fráze diabetu specifické v místním jazyce jen v případě, jako je například “Mám cukrovku” a “já potřebuji cukr.

Dalo by se také rozsah mimo zdravotnická zařízení v místech jdeš. Ale nezapomeňte, že pokud se vám podaří cukrovku dobře, neměli byste muset jít do jedné.

Váš taška by měla zahrnovat

Nechte své bezpečnostní screener vědět, že máte cukrovku a že jste přivedl zdravotnický materiál. Můžete si vzít je na palubě, ale musí mít štítek předpis a popisek zhotovitele.

Můžete si také vzít stříkaček s vámi, pokud máte inzulín, taky.

Nosíte inzulínové pumpy? Řekněte bezpečnostní agent. Budou kontrolovat metr, ale zeptejte se jich, aby jej odstranit.

Lékařské identifikace, který říká, že máte diabète; Kus papíru nebo karty s numbe svým lékařem jméno a telefon; Seznam všech léků, které Tak; Vaše léky na předpis, injekční stříkačky, inhalátor a kazety a testování zásoby cukru v krvi. Udržujte je ve své příruční zavazadlo, takže nemají ztratit nebo sedět v nevytápěné, nechlazenou nákladovém prostoru; Dost léky a diabetes zásoby vydrží extra Wee; Rychlá oprava pro nízké hladiny cukru v krvi, stejně jako tvrdé cukroví nebo džus boxy

V případě pochybností, podívejte se na webové stránky Transportation Security Administration pro nejnovější seznam toho, co můžete přinést s sebou.