tipů pro získání výhod, jež celozrnných

Bude skutečný celozrnné vstát prosím? Skenování chleba uličkou a doslova každý balíček propaguje nějaký nutriční celozrnné dobra. Ale jen málo z nich ve skutečnosti jsou celozrnné.

Jsme obklopeni výrazy jako vícezrnné, 100% pšenice, popraskané pšenice, organický, perníkem, otruby a kamennou zem. To vše zní jako celá zrna, ale žádný z těchto popisů ve skutečnosti naznačují, celozrnné.

Výše zrn budete potřebovat každý den se liší v závislosti na věku, pohlaví a úrovni fyzické aktivity. Můžete určit, kolik budete potřebovat tím, že skočí do mého Pyramid plánu. My Pyramid plán. “Moje pyramida” Zní to dost snadné, dokud se snaží přijít na to, co tvoří celozrnné.

 dostal hubená o celých zrn spolu s návrhy, jak aby se vešly doporučených porcí do své zdravé stravovací plán.

Celozrnné cor; Celá oves / oatmea; Popcor; Brown ric; Celá ry; Celozrnné Barle; Wild ric; Buckwhea; tritical; Bulgur (popraskané pšenice, Mille, Quino; čirok

Celé zrno obsahuje všechny jedlé části zrna, včetně otrub, klíčků a endospermu. Celá zrna mohou být použity intaktní nebo rekombinované tak dlouho, dokud všechny součásti jsou přítomny v přirozeném poměru. Uznat celá zrna, aby byl tento seznam po ruce, když jdete do obchodu s potravinami a vybrat některý z následujících zrn

Celá zrna nejsou nutně hnědé nebo vícezrnné nebo jen našel u dospělých obilovin. Oni existují v celé zásobování potravinami, včetně zpracovaných potravin.

Nenechte se oklamat pohledávkami výrobce na přední straně obalu. Barva, vlákno, nebo popisná jména na obalu nemusí nutně znamenat, celozrnným dobrotu. Někteří výrobci pás vnější vrstvy otrub off celé jádro pšenice, použijte rafinovanou pšeničnou mouku, přidáme na melasu obarvit to hnědé a nazývají to 100% pšeničný chléb. To je pravda, ale není to celá zrna.

Jediný způsob, jak skutečně vědět, jestli celozrnná je vskutku “celek”, je zkontrolovat seznam složek pro slovo “celku”, který předchází obilí a uznat výše uvedené obiloviny jako celá zrna. V ideálním případě, celá zrna bude první nebo druhá složka v seznamu, což znamená, že výrobek obsahuje více celozrnného než jakýkoli jiný složky.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …