tipů pro šťastné karavanu

Ach, mír a klid táboření v přírodě. Neexistuje nic jako to. Čerstvý vzduch, zvuky přírody, čistá voda, a spí pod dekou hvězd.

Oh, počkej – nezapomeňte chyby, riziko, že se ztratí v tisících akrů neobydleného lesa, hladových medvědů, a nečekanou lijáku. Na druhou stranu, možná táboření není úplně letní prázdniny jste měl na mysli.

Předtím, než vytáhnout své stanové kolíky a pevně najetím spací pytel, dejte Matka příroda ještě jednu šanci. Camping opravdu může být dovolená jako žádná jiná – v dobrém slova smyslu. Outdoor odborníci poskytují tipy, jak být šťastný a zdravý táborník, počínaje dobrá hra plán.

“Jednou z nejdůležitějších součástí kempu je plánovat dopředu a připravit,” říká Bruce Jurgens, mluvčí rekreační zařízení, Inc., nebo REI.

Je tu více než táboření balení svůj vůz plný zařízení a vyjíždí. Důvtipný táborníci třeba vzít v úvahu celou řadu scénářů, a plánovat podle toho. Jedna z prvních věcí, které byste měli přemýšlet o tom, je váš cíl volby.

Vyberte místo pro váš výlet, že vaše skupina souhlasí dále, “říká Jurgens.” Každý by měl cítit pohodlně a nadšeni cíli, které jste si vybral pro vaši cestu.

Stejně jako vy, když se učíte jakékoli nové dovednosti, brát lekce od odborníků, taky.

Co je obsaženo je stejně důležité jako to, co je ve vaší smečce vaše hlava, “říká Rob Burbank, ředitel pro veřejné záležitosti k horským spolkem Appalachian (AMC).” Informace o venkovních dovednostech, a vědí, jak dělat věci, jako je čtení mapy a kompasu , Naučte se číst počasí. A je to opravdu stojí za to, aby se základní kurzy zapadákova navigace, poušť, první pomoc – nic, co by vám pomohou mít bezpečnější a příjemnější čas.

Dalším velmi důležitým kempování tip je, nikdy vyrazit za dobrodružstvím, aniž by opustil stopu strouhanky za sebou – to znamená, že se ujistil, že někdo, kdo se nebude na výlet ví, kam jdete a kdy byste měli vrátit, takže pokud záchranáři muset přijít najít tě, vědí, kde hledat.

Vždy nechte někoho s informacemi o tom, kdo se chystáte táboření se, kam jdete a kdy byste měli být zpátky, “říká Jurgens.” Vy asi nebudete muset získat jejich pomoc, ale je to nutnost, když se chystáte tábor.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …