time-out – přehled témat

Time-out je technika používaná pro výuku malých dětí, jak ovládat své chování. Time-out je příležitostí pro dítě uklidnit, nebo znovu získat kontrolu nad jeho chováním. Pokud vaše dítě má sdílení hračku potíže, můžete dokonce rozhodnout dát hračku time-outu.

Time-out funguje nejlépe, když vaše dítě dělá něco co on nebo ona ví, že je nepřípustné a prostě se nezastaví, jako je bít nebo kousání. Time-out není účinná, pokud se používá příliš často, nebo pokud se používá k chování, které nejsou v rámci kontroly dítěte. Například time-out není vhodná pro dítě, které náhodně smáčí jeho nebo její šaty namísto použití toalety.

Než začnete time-out

Časový limit postup zahrnuje říkat svému dítěti, proč on nebo ona se chystá time-out. Státní jen jednou, “Time-out za to, že záchvat vzteku.” Pak

I když vaše dítě je v time-outu

Mají časovač na ruce; Vyberte místo ve vaší domácnosti pro time-outu. Je třeba, aby bylo místo bez rozptylování. Nevolte tmavé, strašidelné, nebo nebezpečné místo. Židle na chodbě nebo rohu místnosti může pracovat co nejlépe; Praxe časového limitu postup se svým dítětem, když on nebo ona je v dobré náladě. Vysvětlete, že nechová, jako je házení jídlo nebo ne sdílet hračky, bude mít za následek vypršení časového limitu.

Přímé nebo vzít své dítě do time-out místě. Pokud potřebujete nosit své dítě, držet se ho, odvrácená od tebe; Nastavení časovače pro časového limitu. Pravidlem je 1 minuta za každý rok věku, s maximálně 5 minut při time-out; Na konci časového limitu, říkat svému dítěti, “Dobře, time-out je u konce.” Také nechte dítě vědět, nějakým způsobem, že ho nebo ji milujete, jako je objetí.

Zůstaňte v klidu, a nepůsobí vztek; Najít něco dělat, například číst časopis nebo mluvit s přítelem na telefonu; Ujistěte se, že vaše dítě může vidět a uvidíme, co on nebo ona chybí; Nedívejte se na nebo se poraďte se svým dítětem; Nemluvte o své dítě.