tenké přikázání

Divit, proč jste zhubnout jen aby ji získat zpět a ještě něco navíc? “Vy jste ztratil na váze, ale ne zranitelnost,” říká Stephen Gullo, PhD, autor tenkém přikázání: Deset No-Fail strategie k trvalému hubnutí. Tvrdí, že zhubnout a udržet ho je o přijetí nové strategie a změnou svého myšlení o jídle. “Vydáte-li se zpět na potraviny, které mají dlouhou historii zneužívání, je to psychologie 101: Dělej, co jste vždy dělali, a dostanete výsledek, jste vždy dostali.

I když se distancuje “teologii, že můžete mít všechny potraviny s mírou,” tato kniha není bible nábožensky založených programů hubnutí. To hlásá strategie, při modlitbě, jako cesta ke kontrole celoživotní hmotnosti. Stejně tak kniha vztahující se k tenkému přikázání napsaných Carolyn Costin, MA, MED, MFT, pro lidi s poruchami příjmu potravy. Její jazyk -v-tváře přikázání nejsou určeny mají být dodrženy, ale pro ilustraci víry, které vedou lidi na scestí – maximy, jako je “Nebudeš jíst bez pocitu viny” a “Nemůžete být nikdy příliš tenký.

Gullo kniha představuje 10 přikázání či strategií chování plus jeho stravovací plán a recepty ABC. s ním mluvil o tom, proč většina diet selže a o svém přístupu k trvalé hubnutí.

Gullo říká: “tenké přikázání” představují nové paradigma, protože umístit historii potravin osoby prvního a druhého kalorií. Například sedm mandle nemají mnoho kalorií, ale někdo, jehož slabinou je, ořechy může zastavit při 70 ° C, ne sedm. “Raději bych moji pacienti měli vyšší kalorické jídlo na večeři, než začít s živitelka mají za sebou dlouhou historii zneužívat. A já bych raději, že by mít creme brulee než cookie, protože créme brulée nepřekládá do jejich každodenního života, ale sušenky vidí každý den.

Říká oblasti kontroly hmotnosti je jedinou oblastí zdravotní péče, ve kterém je význam anamnézy ignorovány. “Stejní lidé získají zpět stejnou váhu se stejnými potraviny znovu a znovu. To je hlavní důvod oblasti kontroly hmotnosti produkoval 90% -95% míra selhání.” Říká, že jeho program má úspěšnost 15 krát vyšší, než je celostátní průměr a pomohl tisícům lidí udržet svou váhu po dobu delší než pět let.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …