tajemství sexuální terapie

 Obsah archivy po 2 letech s cílem zajistit našim čtenářům snadno najít nejvíce včasné obsah; Chcete-li zjistit nejaktuálnější informace, prosím, zadejte svou téma zájem do našeho vyhledávacího pole.

Ona (budeme jí říkat Janice, věk 41) byl nespokojen se svým manželem (mu budeme říkat Pat, 42). Po několika letech neschopnosti Pat udržet erekci, Janice začal obviňovat sebe a ztratili důvěru v její sexuální odvolání. Začala pochybovat o hodnotě jejich manželství a rozhodl se vidět sex terapeuta pro poradenství.

Po jejích prvních několika sezeních s Rhode Island založené na certifikované sexuolog a sexualita pedagog Megan Andelloux, Janice získal odvahu požádat Pat k lékaři vyloučit zdravotní stav. To se ukázalo být případ: Měl problémy s váhou, která byla ovlivňují průtok krve, což vede k erektilní dysfunkce. Na Andelloux je návrh, pár začal zkoumat intimity, který není založen výhradně na erekci, zatímco Pat pracoval zhubnout a zlepšit svůj celkový zdravotní stav. Pro Janice a Pat, to byl nový začátek. Pro Andelloux, to byl další den v kanceláři.

Judy Dutton a Dana Hudepoh; Jen se zeptejte těchto pěti páry, jejichž láska prošla testem …; To se může stát s telefonním hovorem ve 4 hodiny ráno To se může stát, když lékař řekne: “Mám nějaké špatné zprávy ….” Může se stát, týden po svatební cestu, nebo ve středu před uzávěrkou krize v práci, nebo na své cestě k obřadu žluto-řemenem vašeho dítěte. Tragédie může udeřit, tvrdě, kdykoliv. A i když je to romantické, aby si myslí, že páry mohou držet pohromadě a přečkat bouři, realita …

Většina párů začíná zabývající se problémy ve vztazích v tradičních nastavení léčby přípravkem manželství poradce nebo terapeuty, říká Andelloux. Ale někdy to profesionální nesmí být vzděláváni v řadě otázek spojených se sexualitou, takže postoupení sexuální terapeut je v pořádku.

Zatímco vyškolených terapeutů, jako jsou pacienti s magisterským titulem v sociální práce (MSW), obdrží určitý počet hodin sexualita výcviku jako součást jejich celkové vzdělání, akreditované sexuální terapeuti navázat na již existující zázemí v sociální práci, lékařství, psychologie, nebo specifickou absolvent práci v sexualitě.

Asociace Sex Educators, poradci a terapeuty, ústředního orgánu poli v dohledu a akreditaci, vyžaduje 90 hodin absolventa-úrovni kurzu a kontrolované klinické hodin.

Co se děje v kancelářích certifikovaných sexuálních pedagogů, poradci a terapeuti je o řeči, stejně jako jakékoliv jiné formy terapie a poradenství. “Nejsme dovoleno dotýkat našim klientům, ani bychom tak činily,” říká Andelloux. “Žádný sex někdy se koná v kanceláři sex terapeuta.

Její kancelář je místem, kde se klienti potýkají s jakýmkoliv škálu sexuálních otázek může cítit zcela bezpečné a upřímný při projednávání a pracující na těchto problémech. “Mohlo by to být asi dva lidé mají různé úrovně touhy,” říká. “Vidíme vše od párů, které se zabývají stárnutím a změny v sexuální funkce k ženám, které se zabývají znásilnění trauma v jejich sexuálním životě k mužům týká, a stydí o obsahu jejich fantazií. Je to velký rozsah.