Syndrom Yunis Varon

Dů; Je možné, že hlavní název zprávy Yunis Varon syndrom není název jste očekávali. Zkontrolujte synonyma listingu najít alternativní název (y) a poruchy dělení (y) na které se vztahuje tato zpráva.

Yunis-Varon syndrom je velmi vzácná genetická multisystémové onemocnění s vadami mají vliv na kosterní systém, ectodermal tkáně (vlasy a zuby;. Systémy a kardiorespirační (tj srdce a plíce) Je charakterizován velkými fontanelles, klavikulární hypoplazie, charakteristické rysy obličeje a / nebo abnormality prstů rukou a nohou. Charakteristické rysy mohou zahrnovat mikrocefalie, abnormality uchu, anteverted nosních dírek, midfacial hypoplazii, stanový horní ret a malou čelist (mikrognacie), řídké nebo chybějící obočí a / nebo řasy. abnormality prstů a prsty mohou zahrnovat absence (aplazie) nebo zaostalost (hypoplazie) prstů na rukou a nohou. Ve většině případů děti s touto poruchou zkušenosti závažné problémy s podáváním a dýchacími obtížemi. Kromě toho ovlivněné děti mohou mít srdeční vady (např abnormální zvětšení srdečního svalu [ hypertrofické kardiomyopatie]). Často se stává, krmení problémy, dýchací obtíže a / nebo srdeční vady může vést k život ohrožující komplikace během dětství. Yunis-Varon syndrom je autosomálně recesivně.

NIH / National Heart, Lung and Blood Institut; P.O. Box 3010; Bethesda, MD 20892-010; Tel: (301) 592 až 857; Fax: (301) 251 až 122; E-mail: nhlbiinfo@rover.nhlbi.nih.go; Internet: http://www.nhlbi.nih.gov; Genetické a vzácné nemoci (Gard) Informace eurocentů; PO Box 812; Gaithersburg, MD 20898-812; Tel: (301) 251 až 492; Fax: (301) 251 až 491; Tel: (888) 205 – 231; TDD: (888) 205 až 322; Internet: http://rarediseases.info.nih.gov/GARD/

Je to abstraktní ve zprávě z Národní organizace pro vzácné choroby (NORD). Kopii úplné zprávy lze stáhnout zdarma z webových stránek NORD pro registrované uživatele. Celá zpráva obsahuje dodatečné informace, včetně symptomů, příčiny, postiženému obyvatelstvu, souvisejících poruch, standardní a vyšetřovacích terapie (pokud je k dispozici), a reference od lékařské literatury. Pro full-textové verze tohoto tématu, přejděte na www.rarediseases a klikněte na Rare databáze nákazy v rámci “Rare Informace o nemoc”.

Informace uvedené v této zprávě není určen pro diagnostické účely. Je poskytován pouze pro informační účely. NORD doporučuje, aby se postižení jedinci hledají radu nebo radu svých vlastních osobních lékařů.

Je možné, že název tohoto tématu není zvolený název. Prosím zkontrolujte synonyma výpis najít alternativní název (y) a nepořádek členění (y) na které se vztahuje tato zpráva

Tato položka onemocnění je založena na lékařských dostupných informací do data na konci tohoto tématu. Vzhledem k tomu, Nord zdroje jsou omezené, to není možné, aby každý záznam v databázi vzácných nemocí zcela aktuální a přesné. Prosím, poraďte se agentur uvedených v sekci Zdroje pro Nejaktuálnější informace o tomto onemocnění.

Pro další informace a pomoc o vzácných onemocnění, obraťte se na Národní organizace pro vzácné choroby na P.O. Box 1968, Danbury, CT 06813-1968, telefon (203) 744 až 0100, webové stránky nebo e-mailem www.rarediseases sirotek @ rarediseases

Poslední aktualizace: 3/7/201; Copyright 1997, 1998, 2005, 2009, 2012 Národní organizace pro vzácné choroby, Inc.

 z Národní organizace pro vzácné choroby

řídké hai; nepřítomen / hypoplastický prstů; klavikulární hypoplazie

Žádný