své nejlepší dny pro výrobu dítě

Jste připraveni otěhotnět, a chcete vědět, kdy budete s největší pravděpodobností otěhotnět. To znamená, že přijít na to, když jste ovulaci. Můžete se pokusit vybrat své nejvíce plodné dny na vlastní pěst, ale tam jsou testy a výstroje, které vám mohou poskytnout jasnější představu o nejlepší čas na dětskou tvorbu.

Za prvé, zkontrolujte základy

Ovulace předpovědět sady pomůže najít na dny, kdy jste nejplodnější. Ale mnoho párů lze představit sami o sobě, aniž by jejich používání.

“Nemyslím si, obvykle Vám tato hned bat,” říká Caren Schaecher, MD, OB / GYN u žen zdravotnictví v St. Luke nemocnice v Chesterfield, MO.

Ale pokud jste se snaží několik měsíců bez štěstí, může to pomoci, abyste věděli své nejúrodnější časy, a tyto sady mohou pomoci, říká.

Mohou také pomoci, pokud máte problémy s časování. Například, pokud vy nebo váš partner hodně cestuje za prací, můžete plánovat dopředu.

Mohou také zmírnit stres, pokud se cítíte pod tlakem, asi se snaží otěhotnět.

“Zbytek měsíce mohou pocit, že jsou jen normální pár, a nejsou to hyper-zaměřil na plodnost,” říká William B. Schoolcraft, MD, zakladatel a lékařský ředitel Colorado Centra pro reprodukční medicíny.

Ovulace předpovědět soupravy otestuje si moč na hladiny hormonu, která spouští ovulaci. Říká se tomu luteinizačního hormonu (LH). “Hodnota LH je obvykle 24 až 36 hodin před ovulací,” říká Schaecher.

¹ k dispozici v App; ² první reakce ™ detekuje těhotenský hormon 6 dní dříve než v den zmeškání lhůty (5 dnů přede dnem předpokládaného období). Viz stránky jednotlivých produktů Co byste měli vědět o časné přezkušování; Bluetooth® Slovní označení a loga jsou registrované ochranné známky vlastněné společností Bluetooth SIG, Inc. a jakékoliv použití těchto značek společností Church & Dwight Co., Inc. na základě licence. Ostatní ochranné známky a obchodní názvy jsou majetkem příslušných vlastníků.