Sonoma dieta Hodnocení: fáze, potraviny a další

Strunová pas a lepší zdraví za pouhých 10 dní, aniž by připravovaly sami. To je příslib Sonoma stravy, pojmenovaný pro Kalifornie země vína a ovlivnil středomořskou rostlin zaměřený na způsob stravování.

Tento plán tvůrce, Connie Guttersen, PhD, RD, říká, že kromě hubnutí, tento plán pomůže si zlomíte cukru závislost a naučí vás uspokojit chutě se zdravými potravinami.

Důraz je kladen na hojnost svěžím, živiny-hustý “power potraviny”, včetně mandlí, papriky, borůvky, brokolice, hroznové víno, olivový olej, špenát, jahody, rajčata, a celozrnných výrobků.

Dieta je rozdělen do tří “vlny”.

Jako reference pro kolik z každého jídla k jídlu, strava využívá řízení část přes velikosti plechu – jíte off 7palcovým desku na snídani a 9-ti palcový talíř k obědu a večeři.

Strava začíná tvrdá – zahodili spoustu jídla najednou může být šok do systému. Druhý a třetí vlny snazší, protože program změní ze stravy, aby se změny životního stylu.

Omezení: Poslední dvě vlny jsou velmi dobře vyvážené, ale Wave 1 naznačuje poměrně restriktivní nabídku nízký obsah kalorií.

Vaření a nákupy: Pokud jste připraveni na skladě vaše spíž s cukrem a trans-tuků bez jídla, budete dělat dobře s nákupy a vaření na této dietě. Kniha stravy obsahuje ukázky receptů pro každou vlnu programu.

Balené potraviny nebo jídla: Ne

In-person jednání: No.

Cvičení: Neexistuje žádný formální cvičení komponenta vázána na plánu, ale vy se doporučuje, aby zařadí některé z každodenní fyzickou aktivitu.

Vegetarián nebo vegan: Pokud máte rádi ovoce, zeleninu, víno a zdravých potravin obecně, budete dělat dobře na tuto dietu. Masa bez zdroje bílkovin, jako je sója a vejce se mohou, pokud mají nízký obsah nasycených tuků a bez další obalování nebo sacharidů.

Nízkotučná dieta: To je skvělá volba, pokud jste na dietě s nízkým obsahem tuku. Během první vlny, hydrogenované tuky jsou zakázány, a cukry a sacharidy jsou omezeny v průběhu všech vlnách.

Bezlepkové: Tato dieta neřeší na lepek citlivost, ale to může fungovat, protože důraz je kladen na ovoce a zeleninu. Číst etikety svých potravin, aby bylo zajištěno, že jsou bezlepkové.

Náklady: Jiné než náklady na knihy a jídlo, tato strava je zdarma.

Podpora: Na sesterské webové stránky, sonomadiet, můžete najít recepty, příběhy o úspěchu a tipy od Guttersen. Můžete se také přihlásit k odběru e-mailové zpravodaje.

Funguje to?

Neexistuje žádná magie na hubnutí na první fázi Sonoma stravy, protože to opravdu omezuje kalorií. Dokud používáte více kalorií, než užíváte, budete zbavit kil.

Sonoma Dieta uvádí “power potraviny”, které zahrnuje některé konkrétní ovoce, zelenina, ořechy, celá zrna, a olivový olej. Přestože neexistuje žádný vědecký výzkum na tuto zvláštní kombinaci potravinách nebo na Sonoma Diet sám, tam bylo mnoho studií, které vypadaly na středomořské stravy, který obsahuje velmi podobný výběr potravin. Většina studií ukazují na lepší celkové zdraví a dlouhověkost pro mnoho lidí, kteří sledují středomořské stravy.

Je to dobré pro určité podmínky?

Výzkum naznačuje, že konzumace typ potravin v Sonoma stravy může vést k lepší celkové zdraví, a zejména na zdravější srdce a nižším rizikem rakoviny, Parkinsonovy choroby a Alzheimerovy choroby.

Pokud máte nadváhu, hubnutí samo o sobě by mohla pomoci prevenci a léčbě diabetu a srdečních onemocnění, stejně.

Pokud máte cukrovku, poraďte se se svým lékařem nebo dietologem první před provedením jakýchkoli změn do svého jídelníčku nebo úroveň aktivity. Omezení kalorií, aniž by doladit léčebný plán diabetes může způsobit nebezpečné ponořte do krevního cukru.

The Final Word

Pokud se budete držet plánu Sonoma dietní a začít vybírat si zdravé potraviny, je zde velmi dobrá šance, že bude brzy na cestě k lepšímu zdraví, i když to bude trvat mnohem déle než 10 dní se tam dostat.

Budete muset vůli se dostat přes první vlně dietní plán, jak vaše volby potravin budou úzké a zlatý důl jsou mizivé. To vám pomůže, pokud chcete vařit. Pokud budete jíst ven často, můžete mít pevný čas s ním.

Druhá vlna Sonoma stravy vám umožňuje větší výběr potravin a trochu vína a cukru bez pamlsky, ale je stále nízký obsah kalorií, a to může trvat vaše tělo nějaký čas se přizpůsobit.

Poté, co zasáhlo váš cíl hmotnosti, dieta nemá nabízejí některé více možností a rady, jak udržet vaše hubnutí a pokračovat zdravěji.

Měli byste být aktivnější, i když to není konkrétně řešit v Sonoma stravy.

ZDROJE

Guttersen, C. Sonoma Dieta: Trimmer pasu, Lepší zdraví v pouhých 10 dní! Books, 2005.

Akademie medicína a intenzivní péče.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …