se můžete stát běžec

Přiznej to: jste obdivoval ty zdravé vzorky vidíte huffing kolem lokální trati, na školení pro jejich nejnovější 10K nebo maratonu. Vy jste dokonce přichycena vaše tréninkové boty a začal běhat trochu, v naději, že formování a zlepšit své zdraví. Ale mohli jste nikdy usilovat o přinést domů jednu z těch triček připomínající svou dokončení závodu – natož najít sami č.1 na cílové čáře. Nebo snad ne?

Tady je ta dobrá zpráva. Podílet v závodě může být skvělý způsob, jak přiložit vaše nadšení pro běh a přidat soutěživého ducha do svého tréninku. A ať už jste s pohledem upřeným 5K, 10K, půlmaratón, nebo dokonce maratón, jedna věc je jistá – správný druh tréninku vám pomůže spustit nejdál a vaše nejrychlejší.

Nervový? Vzrušený? Nevíte, kde začít? Nedělejte si starosti, jsme tu pro Vás. Sledujte náš expert byl schválen, 10-krok plánu trénovat na váš další – nebo váš první – rasy.

Hodně štěstí!

Prvním krokem je vybrat závod, který chcete zadat, “říká trenér fitness Kathy Kaehler Hidden Hills v Kalifornii.” Tímto způsobem budete mít data v paměti, časový rámec trénovat uvnitř i gól, “vypráví. Zjistěte o místních závodech návštěvou vašeho místního Roadrunner klubu Nejste si jisti, pokud máte jeden Návštěva silnici běžeckou Club of America webových stránkách na adrese http:.?. //www.rrca na seznam místních klubů Kliknutím na vašem stavu na seznam místní závody.

Než začnete, je to dobrý nápad navštívit svého lékaře a získat důkladné fyzikální vyšetření – zvláště pokud jste neměli jeden v několika letech nebo v případě až dosud jste byli poměrně sedavé, “říká Lewis G, Maharam, MD, lékařský ředitel New York City Marathon a NYC Triathlon, mezi ostatními. “Tato zkouška by měla zahrnovat zkoušku cvičení stresu (nejlépe provedeno na běžícím pásu), aby se pokusila ujistěte se, že nemáte žádné zjevné problémy se srdcem, které by mohly povrchu, pokud cvičíte příliš tvrdý ,

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …