se chtějí dostat fit? změnit způsob, jakým si myslíte!

26.června 2000 – Když jsem byl na střední škole trať hvězda, moje máma byl můj největší fanoušek. Ona nahrával svoje závody a videa vždy ukázalo stejným způsobem. Kamera by mě sledovat, jak jsem vymanil ze startovní čáry, a pak, když jsem se dostal blíž, že by trhaně poukázat na zemi nebo na nebi, a jediný zvuk bude máma křičí: “Jdi, Christie, můžete tak učinit to!”

Cvičení je jak hodně část mě jako křivý nos, zjizvené kolena a odřené lokty jsem získaných v různých nehod jízdních kol. Dovedu si představit sám sebe bez notebooku a poznámkový blok mohu použít, aby mé živobytí jako spisovatel, ale nedokážu představit sám sebe žijí sedavý způsob života. Naproti tomu cvičení nikdy zapracovány do obrazu mámou ze sebe jako manželka, matka a nezávislé podnikatelka.

Přesto jsem si vždycky myslel, maminka mohla být sportovec jako já jen kdyby ona měla stejné příležitosti. A v průběhu minulého roku, ona mi ukázala pravdu – a mě pyšný.

Máma byla sedavý pro všechny její dospělosti, ale poté, co se obrátila 50, obavy o zdraví ji pobídl provést změnu. “Nechci, aby mě věk zabránit dělat věci,” řekla mi. Rozhlédl se na své starší příbuzné, z nichž někteří nemohou chodit bez pomoci, strach ji. “Já nechci být křehké,” řekla.

V průběhu posledních 12 měsíců, ona udělala úžasnou proměnu. Teď vykonává téměř každý den, převzala in-line bruslení, a dokonce se připojil k basketbalový tým. Neměla popíjet magické potio; ona prostě objevil sama ve své vlastní mysli, jeden malý krok v čase. Ona vytvořila nový obraz sebe jako někoho, kdo může trvat na libovolný počet osobními souboji. A fitness odborníci Mluvil jsem s říci, že její příběh je držitelem důležitá ponaučení pro každého, kdo chce, aby vykonávat zvyk.

Jedna z prvních věcí, mami udělal, bylo vytvořit podrobný plán, jak ona včlenit cvičení do svého každodenního života. Začala se skromným cílem: chodit po dobu nejméně 40 minut čtyřikrát týdně. Ale dala na bránu a twist: Ona zmapovali její okolí a vymyslel trasy, které by umožnily jí pokrýt každou ulici – všechny v hodnotě 34 mil – alespoň jednou.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …