s použitím ledu a studené zábaly – přehled téma

Led a studené zábaly může zmírnit bolest, otok a zánět z poranění a jiných stavů, jako je artritida.

Led ručník. Mokrý ručník studenou vodou a vyždímejte ji, dokud je to jen vlhká. Složte ručník, vložte ji do igelitového sáčku a zmrazit po dobu 15 minut. Odstraňte ručník ze sáčku a umístit jej na poraněné nebo bolest v oblasti; Ledový balíček. Dát asi 1 lb (0,5 kg) ledu v igelitovém sáčku nebo ledový obklad si koupíte v obchodě. Přidejte dostatek vody, aby stěží pokrýt led. Vytlačit vzduch ven ze sáčku a ten. Zabalit tašku v mokrým ručníkem a naneste na postiženou oblast; Studené zábaly; Sáčky z mraženého hrášku nebo kukuřice jsou levné, last 10 až 20 minut, a plísně dobře své tělo; Smíchejte 3 šálky (710 ml) vody a 1 šálek (235 ml) čistý alkohol v mrazničce sáčku. Sáček uzavřete a umístěte jej do mrazničky až do rozbředlého sněhu forem. Refreeze tašku, když rozbředlého sněhu taje; Můžete si také koupit studené zábaly, které mohou být znovu použity. Ukládat je do mrazáku. Některé z nich jsou navrženy tak, aby obal kolem zraněného prostor, jako je například paže nebo knee.e

Použít led nebo studený obklad na zraněné nebo bolest v oblasti alespoň 3x denně tak dlouho, jak máte bolesti, otoky a zánětem. Za prvních 72 hodin, led po dobu 10 minut, jednou za hodinu. Po tom, použijte led po dobu 15 až 20 minut, 3krát denně: ráno, v pozdních odpoledních hodinách po práci nebo ve škole, a asi půl hodiny před spaním. Také led po jakémkoliv delším činnosti nebo intenzivní cvičení.

Vždy mějte hadr mezi kůží a ledový obklad a stiskněte pevně proti všem křivek postižené oblasti. Se nevztahují led po dobu delší než 15 až 20 minut najednou, a ne usínat s ledem na kůži.

Komerční studené zábaly jsou příliš těžké a neskladné pro použití na nebo kolem oka. Dávejte pozor, kolem očí, aby se zabránilo chemické popáleniny do oka Pokud dojde k vytečení balení.

Pylu, tipy léčba a další.

Není to nic kýchat na.