rutinní cvičení: cvičení poté, co vaše děti jít do postele

Charitou Curley Mathews

Moje dítě váha se nebude ztrácet sama – a věřte mi, jsem se snažil čekat zjistit. Měl jsem tři děti v posledních čtyřech letech, což znamená totéž 25 liber přišel a odešel třikrát. Problém je, že ostatních 10 kil jsem měl po celá léta nešlo kdekoliv, a to buď. Tady to je, že jo kolem pasu, se těší život v elastických kalhotách.

Cítím se lépe psychicky. I když jsem raději sbalit na pohovce v okamžiku, kdy všechny tři mých malých darebáků jsou zastrčené v těsné, najít kuráž, aby oheň fitness DVD nebo vyrazit na procházku mi dává pocit svobody. Když začnu vybojovat čas pro sebe, cítím se lépe postaráno, stejně jako naše domácnost není tak chaoticky, jak to obvykle zdá. Život s malými dětmi je únavné, a když jste se zabývá celý den s záchvaty vzteku, pull-up pleny a malé lidi, kteří trvají na oblékání sebe, i když nelze zapnout knoflíky, je snadné se dostat do emocionální říje u noci , (Čti: škoda party s některou stranu prádla).

Cítím se lépe fyzicky. Od této chvíle se všichni vědí, chemické výhody cvičení. Vypracování Je vědecky dokázáno, aby endorfiny, stejný druh dostanete zatímco se plíží velký kus tmavé čokolády, zatímco děti hrají ve vedlejší místnosti. Rozdíl je v tom, cvičení endorfiny vlastně Whittle váš pas, místo aby jej vhodně rozšíříte.

Se mohu soustředit na dva z mých potřeb najednou. Ever multitasking mami, mohu ujistit, že i mé tréninky jsou twofers: Vzhledem k tomu, soukromý čas je vzácný prémie, hodím ve fitness DVD (řekněme, jeden z Tracy Anderson) a pak jsem zase hlasitost a oheň zábavu výstava nebo podcastu (řekněme To Life). Je to systém, který kombinuje originální zábavu s fyzickou stimulací – a to jak na levné. Není divu, že budu milovat svou rutinu!

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …