První návštěva vašeho dítěte k zubaři

Orální zdraví Trends

Obecně se doporučuje, aby dítě být viděn zubaře ve věku 1, nebo do 6 měsíců po jeho nebo její první zub přijde.

První zubní návštěva je obvykle krátká a zahrnuje jen velmi málo léčbu. Tato návštěva dává vaše dítě příležitost setkat se s zubaře v non-hrozit a přátelským způsobem. Někteří zubaři mohou požádat rodiče sedět v zubním křesle a držet své dítě v průběhu zkoušky. Rodič může být také požádán, aby počkal v recepci během části návštěvy, takže může být vztah postavený mezi dítětem a svého zubaře.

Během zkoušky, bude Váš lékař kontrolovat všechny stávající zuby vašeho dítěte k rozpadu, zkoumat kousnutí vašeho dítěte, a podívejte se na případné problémy s dásní, čelisti a ústní tkáně. Pokud je indikováno, bude zubní lékař nebo hygienik čištění všech zubů a posoudit potřebu fluoridu. On nebo ona bude také vzdělat rodiče o základy ústní zdravotní péče pro děti a diskutovat o zubní vývojové problémy a odpovědět na jakékoliv dotazy.

Témata váš zubař může projednávat s vámi může zahrnovat

Budete požádáni o vyplnění lékařské a zdravotnické informační formuláře pro dítě při první návštěvě. Přijďte připraveni s potřebnými informacemi.

Pediatrické zubař má přinejmenším dva další roky tréninku mimo zubní škole. Další školení se zaměřuje na řízení a zpracování vyvíjejících se zubů dítěte, chování dětí, fyzický růst a vývoj, a zvláštními potřebami dětské stomatologii. Ačkoli jeden druh zubního lékaře je schopen řešit ústní potřeby vašeho dítěte zdravotní péče, pediatrické zubaře, jeho nebo její personál a dokonce i kancelář Dacor jsou zaměřeny na péči o děti a dát je v pohodě. Pokud vaše dítě má zvláštní potřeby, je třeba zvážit péče z pediatrické zubaře. Zeptejte se svého zubaře nebo lékaře Vašeho dítěte, co on nebo ona doporučuje pro vaše dítě.

Vy \ ‘ll najít tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

Jste v současné době

Pouze 18,5% z mnoha lidí na světě nikdy nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Nit odstraňuje jídla zachycené mezi zuby a odstraní film bakterií, které tvoří ještě před tím, než se změní na plaque, což může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Zkuste flossing jen jeden zub, abyste mohli začít.

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně nit. Vám chybí na jednoduchý způsob, jak velký rozdíl ve zdraví vašich úst. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Usilovat o dalších 3 dnů!

Jste jedním z 31% mnoha lidí na světě, kteří nemají denně Floss, ale jste na dobré cestě k tomu, pozitivní vliv na zuby a dásně. Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Cílem pro všechny 7 dní!

Pouze 50,5% mnoha lidí na světě nit denně, a dobré pro vás, že jste jedním z nich! Bez ohledu na to, jak dobře si zuby čistíte, plaketa stále tvoří mezi zuby a podél dásní. Zubní kartáček štětiny samy o sobě nemohou účinně čistit mezi těmito stísněných prostorách. Dentální nitě odstraňuje až do výše 80% z filmu, který tvrdne plak, který může způsobit zánět dásní (gingivitida), dutiny, a ztrátě zubů. Gratulujeme vám k dobré zdraví ústní dutiny zvyku!

Najdete tipy a triky, stejně jako nejnovější zprávy a výzkum v oblasti orálního zdraví.

ZDROJE

Dental Association, Healthy People 2010