procedury pro vysazení nikotinu

Předtím, než mluvit o odnětí nikotinu, je nutné chtějí přestat kouřit. Chtějí zastavit se výrazně zvýší vaše šance na úspěšné zbývající tabák zdarma.

Abychom vám pomohli ukončit, kombinace léků a chování, modifikace programů mohou být účinné. Lékař může nabízet jak nikotinu a non-nikotin léky. Mnoho over-the-counter náhradní nikotin produkty jsou k dispozici, včetně záplat, pastilky a gumy. Lékař může také předepsat nosní sprej nebo ústní inhalátor.

Zyban, také známý jako antidepresivum buproprion (Wellbutrin), může být účinná. To může být užíván spolu s náhradní nikotinové.

Další léků na předpis, vareniklin (Chantix), působí tak, že blokuje příjemné účinky nikotinu na mozek. Krátkodobá a dlouhodobá účinnost Chantix překonal to bupropionin alespoň v jedné studii. Před zahájením tento lék, informujte svého lékaře, pokud máte nějaké anamnéze srdeční onemocnění nebo duševní nemoci. Chantix může způsobit změny v chování nebo deprese.

Lékař také může doporučit kouření (nebo jiných tabákových použití) odvykací program.

13 Best Ukončete-kouření Tipy Ever

Většina programů pro odvykání tabáku doporučujeme následující kroky, které vám pomohou ukončit a zmírnit nepříjemnosti vysazení nikotinu

Pokud jste připraveni, aby přestali kouřit, poraďte se se svým zdravotníka o bezpečných způsobech, jak přestat při kontrole své nikotinu chutě.

Vzdělávat své děti o nebezpečí kouření, takže nebude startovat v první řadě. Většina uživatelů tabáku začínají v jejich mladistvém věku, protože vzájemného tlaku, potřebu bouřit, nebo touha objevit vyspělejší.

Děti kuřáků jsou více pravděpodobné, že uživatelé, protože pohled užívání tabáku jako přijatelné. Pokud používáte tabák a jste vážně brání své děti v tom, poskytovat nejlepší příklad tím, že přestat kouřit.

ZDROJE

National Library of Medicine.

University of Maryland Medical Center.

 vzniká ve spolupráci se Healthwise: “. vysazení nikotinu”