Proč nemohu hovno? zácpa příčiny a co s tím dělat

Nemůže jít? Nejsi sám. Více než 42 milionů lidí na světě má stolice méně než třikrát týdně. Nebo pokud ano hovínka, výstup je těžké, malé, a bolestivé vyrábět. Stručně řečeno, jsou to zácpu.

Je čas vláken up?

Pohybující se vaše střeva se pravidelně vlákninu – to v hojné míře. Mluvíme o 3 až 5 šálků ovoce a zeleniny každý den. Jít snadno na maso a mléčné výrobky a naložit na produkci. Skip rychlé a připravené potraviny. Mohou být rychlá a snadná, ale jsou téměř vždy s nízkým obsahem vlákniny.

Má moje strava opatření up?

Ujistěte se, že jste stále všechny živiny, které potřebujete. Ty by mohly být blokovány, protože není dostatek vitamínu B12 ve stravě. Kromě problémů v koupelně, nedostatek něj může také vás unavený, slabý, a nervózní. Pokud jste vegan či vegetarián, mohlo by to být problém – je to nachází pouze v potravinách živočišného původu (nebo B12-opevněné potraviny). Starší lidé mohou mít také potíže dostatek B12. Dokonce i když žádný z nich se Vás týká, mohou některé léky dělat to těžké pro vaše tělo zpracovat a absorbovat B12. Můžete získat více s opevněné obilovin nebo doplněk, ale poraďte se se svým lékařem.

Jak jsou moje hladiny kapalin?

Chcete-li přesunout stolice prostřednictvím vašich střev, musíš vypít! Nemáte-li pít dost vody, můžete získat zálohovány.

Jsem aktivní?

Je to tak jednoduché, jak to: Pohybující se vaše tělo pomáhá přesunout své střev. Příliš mnoho času sezením může vést k problémům na trůně.

Jsem ve stresu?

Když se dostanete systémy reakce na stres vašeho mozku zapnul, to způsobuje změny ve vašem těle. Zažívací systém je zvláště citlivé na stres, a zácpa může být jedna odpověď.

Ať už je to služebně nebo na dovolenou, cestování je stresující. Při pravidelné rutiny, zejména Stravovací návyky, jsou narušeny vaše koupelna návyky mohou dostat mimo plán stejně.

8 Trávicí zdravotní doplňky