proč nadále klesat k výstřelek stravy?

Zdá se, že jen asi každý týden přináší novou dietu šílenství. Od s nízkým obsahem tuku do low-carb na potraviny kombinování, diety přicházejí a odcházejí v časopisech a na seznamech bestsellerů. Některé dokázat trvale populární, ale mnoho jít cestou nejnovější taneční výstřelek. (Každý vzpomenout na Macarena? Jak je zelňačka stravy?)

Mezitím, dietitians i nadále věnovat rozumnou radu, že byli zasazující se po celá léta: Chcete-li zhubnout, musíme jíst méně a více se pohybovali.

Přiznejme si to: Všichni víme lépe než držet pádu pro každou výstřelek, který přichází spolu. Tak proč to dělat to?

“Myslím, že většina lidí odradí fakt, že to, co obvykle podporovat je celoživotní změna,” říká Robyn A. Osborn, RD, PhD, dietologem a školní psycholog v Indianapolis, Ind.

Výstřelek stravy jsou často programy jste měl následovat jen několik týdnů. Ale odborníků na výživu tvrdí, že správný přístup k hubnutí je změnit svůj životní styl – natrvalo.

Lidé potřebují mít pocit, že přínosy změní své chování převáží nad náklady, říká Osborn. Pro mnoho dieters, jak říká, psychologický náklady vzdát své výkrmu životní styl se zdá být příliš velký. A tak se rozhodnou pro “rychlou opravu.”

“Nebo se jen ztotožnit s jednotlivci, kteří napsal knihu,” říká Lisa Dorfman, RD, dietologem, duševní zdraví poradce a mluvčí Asociace dietetická.

Například může dieters ne přemýšlet o tom, zda plán hubnutí nabízen atraktivní osobnost je zdravé, nebo logické. “Oni prostě líbí, jak vypadá a oni chtěli vypadat jako ona taky,” říká Dorfman.

Výstřelek stravy mají tendenci více marnosti lidí odvolání než jejich touze zůstat zdravý. Důraz je kladen na palce a libry, nesnižuje riziko cukrovky a srdečních chorob.

Jsou více motivováni, kteří chtějí změnit způsob, jakým se podívat, než jejich zdraví, “říká Osborn.” Možná je to jeden z našich problémů jako výživa zdravotníky, protože jsme tolik zaměřují na dlouhodobé zdravotní následky, nikoli, jak vypadáte , Rádi bychom přednost tomu, aby lidé jsou pohodlné s tím, jak vypadají, ale jsou více zajímají o své zdraví.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …