příliš zaneprázdněn pro zdravé návyky?

Tvorba zdravější je někdy tak jednoduché, jak udělat si čas. Pokud jste přesvědčeni, že váš den je již overscheduled a overbooked, zamyslete se znovu: Tam by mohlo být minuta nebo dvě (nebo 10!), Které můžete použít pro práci směrem k vašim cílům potraviny nebo fitness.

Sarah JioDiscover, jaké jsou vaše noční vidění tím, jak se jim a Mor může ovládat; Každý sní-každý večer, a přesto máme tendenci vědět tak málo o našich snech. Odkud přicházejí? Co tím myslí? Můžeme je kontrolovat a měli bychom se snažit interpretovat? Mluvili jsme s odborníky snů, aby vám devět překvapující fakta o sny. Přečtěte si před odložení; 1. Dreaming vám mohou pomoci naučit; Pokud jste studoval na zkoušku, nebo se snaží naučit nový úkol, měli byste zvážit …

Za den nebo dva, vede deník. Zapište si to, co děláte a co když budete dělat to, v reálném čase. (Zůstal další hodinu v práci, 5: 30-6: 30 odpoledne, nebo zamáčknout, 7: 00-7: 15 hod, například).

Poté vyhodnotí. Má něco překvapit? Snoozing déle, než jste si myslel? Možná je to dalších 10 minut nalezených času. Při pobytu pozdě v práci důsledně? Možná, že můžete zůstat 45 minut namísto hodinu (nebo nechat na čas jeden den v týdnu) a využít čas, aby se zdravá večeře.

Někdy, budou tyto “extra” minutách ne vyskočit na vás tak snadno. Takže když si prohlížíte váš čas časopis, zeptejte se sami sebe

Myslíte si přeceňovat, co je reálné stihnout za jeden den? Vysoce úspěšní lidé mají často velmi krátké seznamy úkolů.

Při vytváření seznamu úkolů, předstírat, že máte jen asi 80% času si myslíte vy, aby si to všechno udělal. Které vás může udržet přetížení sami.

Stanovení jasných priorit na začátku každého dne, takže víte, co je potřeba dokončit do konce roku ní. Zapište si vše, co “by mělo” stihnout. Pak ji upravit až na pouhých horní málo, a ujistěte se, že zahrnout své zdraví cíle.

Je váš konečný počet uskutečnitelný? Přesunout věci, které víte, že nebudete dostat do dnešního dne na jiný den. To je v pořádku!