přemýšlet o změně? – Přehled téma

Změna nic velkého ve svém životě může být stresující. Může se to zdát jako hodně co do činění. To může být obzvláště pravdivé, když je změna zahrnuje tabák, drogy, alkohol, nebo měnící se jak jíte.

Tím Erinn Buckla; Koneckonců nahromadění a tlak vedoucí k prázdnin, kdo nemá pocit, že potřebují pauzu během posledního týdne roku? “V tomto ročním období je stresující, protože kombinace zvýšené úrovně aktivity a zvýšeným očekáváním,” říká James Campbell Quick, profesor vedení a organizační chování na University of Texas v Arlingtonu. “Pro ty, kteří nemají čas udělal pro mír v jejich životě, to může být opravdu náročná sezóna €.; Použijte …

Dokonce i když si nejste jisti, že změna je pro vás přemýšlet o tom, co by to mohlo být, jako může být užitečný. Jen se díváte na obou stranách příběhu.

Zeptejte se sami sebe otázky o tom, co chcete změnit, stejně jako

Někdy je užitečné dát pauzu od přemýšlet o svém chování a myšlenka mění.

Místo toho přemýšlet o tom, kdo jste, osoba, se kterou chcete být, a co je pro vás nejdůležitější. Jaká by byla vaše odpovědi na následující otázky?

V mém životě právě teď, co bych chtěl být různé; Co se stane, když nemám provedení této změny; Co budu těšit v mém životě poté, co jsem provést tuto změnu; Co by můj život vypadat za 3 roky, pokud změním své chování?

Proč jsou tyto vlastnosti a role důležitá?

Teď to považují

Podívejte se na vaše odpovědi. Jak by změna v určité chování ovlivnit, kdo jste a co děláte? Jak by se to změní životy lidí, kteří jsou pro vás nejdůležitější?

Jaké vlastnosti se mi nejvíce chcete použít k popisu sám? (Jako zdravý, loajální, důvěryhodní, silný, odvážný, milující;? Jakou roli si cením nejvíc v mém životě (Jako rodič, přítel, bratr, sestra, manželka, manžel, partner, dcera, syn)

Pokud si nejste jisti, že změna je pro vás to pravé, zkuste experiment.

Kdo spoléhá na mě mít tyto vlastnosti nebo vyplnit tyto role; Jak, pokud vůbec, se moje chování podporují tyto vlastnosti nebo role? Například, jak se kouření mi pomůže být zdravý člověk; Jak by řezání zpět nebo ukončení pomoci mne mít tyto vlastnosti a naplnit tyto role?

Střih zpět na použití pro krátké časové období; Všimněte si špatné a dobré způsoby, jak se cítíte; Dělat si poznámky. Je to nejlepší způsob, jak si zapamatovat věci jasně později.