prázdniny dieta tipy: potraviny a nápoje, aby zůstali na trati

Když budete mít cestu, vaše strava jet na dovolenou, taky? Mnoho lidí používá dovolenou jako záminku k životu ho jíst potraviny bohaté nejsou normálně jíst, nebo jíst porce Restaurace dávkách po celý den.

Existují tři důvody, proč jíst v restauracích, protože máme tendenci dělat většinu času během cesty, je tak nebezpečný pro své stravě

Ale je možné, aby si svou dovolenou a místní potraviny bez obalu kil na cestu domů. Tajemství: výběru potravin moudře, aby “umírněnost” svou dovolenou mantru, a zůstat tak aktivní jak je to možné během vaší cesty.

Když dorazíte do cíle, zeptejte se Concierge nebo místní obyvatele, co blízkosti se nacházejí restaurace a jaký typ jídla, které nabízejí. Nebo, podívejte se na místní turistické restauraci GUID; hotely mají často jedná stejně jako letištní informační stánky.

Nebo ještě lépe, zkoumat své možnosti stravovací před odjezdem. E-mail nebo volejte na recepce vašeho hotelu a požádat o návrhy restaurace. Pokud je to možné, podívejte se tyto restaurace up on-line vidět, jaké jsou jejich volby menu jsou. (Samozřejmě, pokud máte přístup k internetu prostřednictvím svého telefonu, můžete se to až během vaší cesty.)

Zde jsou další tipy, které vám pomohou vzít svůj jídelníček na dovolenou

Restaurace často slouží velké porce, a máme tendenci jíst více, když více potravin je před námi; položky menu restaurace jsou často vysoký obsah kalorií, tuku, nasycených tuků, cholesterolu a sodíku a nízký obsah vlákniny; V restauracích, které obvykle nemají žádnou představu, kolik kalorií nebo gramů nasycených tuků jsou ve pokrmy, které si objednáte.

Chcete-li ušetřit kalorií i peníze během vaší cesty, zkuste “stravování v” pro jedno jídlo denně. Sbalit některé osvědčenou a pravdivé možností snídaně ve svém zavazadle, stejně jako nižší cukru instantní ovesné vločky, celozrnné cereálie, elektrické tyče nebo snídaňových barech (podívejte se na značky nižší obsah cukru a nasycených tuků, ale vysoký obsah bílkovin a vlákniny). Můžete si také najít místní trh a zásobili čerstvým ovocem mít ve svém hotelovém pokoji pro snídaně a svačiny.

zdravé, chutné recepty, od a časopis dobře jíst.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …