pracovat s více než jeden lékař – přehled témat

Mnoho lidí vidí více než jeden lékař nebo zdravotnický pracovník. Váš lékař primární péče, jako je váš internisty nebo praktickým lékařem, může vás odkázat na jiného lékaře na problém. Můžete vidět specialistu pro další starost o zdraví. Možná budete potřebovat chirurga.

Být zaměňována o tom, které léky je třeba vzít; Neví, který lékař požádat o zdravotním problémem; Dotázáni stejné otázky znovu a znovu, nebo může být požádán, aby opakovat lékařské vyšetření; Frustrováni, protože jste se dostal jinou radu o své léčbě; Být vyšší pravděpodobnost výskytu lékařských chyb.

Dů; Je možné, že hlavní název zprávy Chilaiditi syndrom není jméno, které očekává.

Můžete vyloučit nebo omezit tyto problémy a dělat věci jednodušší na sebe tím, že pracuje se svými lékaři. Níže jsou uvedeny některé věci, které můžete udělat.

Když máte mnoho lékařů, uvažovat o nich jako svého týmu. Řekněte Každý lékař, který ho očekávali, nebo ji mluvit s ostatními lékaři o vaší péči.

Pokud se léčíte fyzických i psychických zdravotních problémů, být jisti, že všechny vaše lékaři vědí. Jedním z problémů, může mít vliv na další problém. Například, symptom duševní zdraví může dělat to těžké vědět, že máte zdravotní problémy. A některé léky používané při problémech s duševním zdraví mohou vést k fyzické problémy, nebo aby byly horší.

Zapište si jména svých lékařů a co dělají ve vaší péči. Dejte Každý lékař kopie těchto informací; Poraďte se se svým primární péče lékaře, aby koordinovaly svou péči. On nebo ona bude znát všechny testy, léky a ošetření jste získali a pomůže vám s případnými problémy; Poraďte se se svým jiní lékaři sdělit své primární péče lékaře a jejich léčebné plány, včetně testů, léků, fyzikální terapie, ordinací, a podněty jídla nebo cvičení nebo omezení; Poraďte se se svým primární péče lékaře, který vám pomůže vypsat všechny své zdravotní problémy a léčebný plán. To pomůže vám i vašemu lékaři sledovat své péči a najít problémy snadněji.