pracovat chytřeji, ne déle

Steve Steinberg

Mezi nejčastější stížnost, že slyším od potenciálních klientů, je toto: “Cvičím třikrát týdně, ale moje tělo se nikdy nezmění.”

Když se jich zeptám, co dělají v posilovně, jsem skoro vždy vědět, co budu slyšet. Oni obecně dělat dvě nebo tři okruhy silový trénink strojově bázi a poté 30 minut na běžeckém pásu nebo eliptické stroj. A oni dělali tento stejný trénink třikrát týdně … od úsvitu člověka.

Vaše tělo se dostala nudí v tomto bodě, “říká Steve Zim, autor tří nejprodávanějších fitness knih a majitel ATighterU v Culver City, Kalifornie.” Je to jako knihu. Kolikrát si můžete přečíst stejnou knihu dříve, než se ocitnete jen bezmyšlenkovitě listoval stránkami? Pokud děláte stejné cvičení znovu a znovu, vaše tělo je jen obracející stránky.

Není to tak těžké vyladit vaše cvičení trochu oživit tuto výzvu a dostat své tělo reagovat a měnit. Heck, že jste již pracuje dlouho a tvrdě, ale pokud budete pracovat chytřeji, můžete provést skutečné zisky, že budete vidět a cítit a to jak v posilovně a ven.

Stroje jsou skvělý způsob, jak izolovat svalových skupin, ale aby co nejvíce z vašeho tréninku, budete chtít zapojit co nejvíce částí těla, jak můžete za cvičení. Čím více svalů, které jsou zapojeny, tím více kalorií jste pálení – a čím více svalů stavíte.

Podívejte se na typické zadní cvičení. Použití sedící řádek stroj, sedíte a jsou drženy na místě hrudníku pad. Pracujete svaly zad, ramena a biceps, ale vaše nohy, jádro a všechno ostatní jsou na dovolené. Srovnejme to s ohnutým přes činka řadě. Nyní navíc do zad, ramena a biceps, ostatní svaly jsou stále silné a spalování kalorií, zatímco oni stabilizovat své tělo během pohybu. Je to posílení těchto stabilizátorů – a to nejen izolaci a posilování zádových svalů – to nechám vás bez zranění, když jste skutečně udělat nějaký reálný zvedání těžkých břemen.

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …

I když cvičíte, měli byste počítat mezi …